Sürprizbozan Sekiro'yu bitiremiyorum

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hocam oyunda ne var ne yok kesip Isshin'i kesemiyorsanız saçma diğer bosslara göre çok daha düz mantıkta bir Moveset'i var yani sadece parry ve vurma ile oynasam gene rahat keserim zaten elektrik saldırılarına tepki vermiyor.

Ashina'nın 1. fazı çöp ikinci fazı ağlatıyor 3. faz çöp ikinci fazı şems
iye şapka ile geçin kalanı kolay.

Git gud kanka, bi süre sonra makineye bağlıyorsun. Sadece sabırlı olup her denemende bossu geçmeye değil de kendini geliştirmeye odaklanman lazım. Sonunda bu şekil oluyorsun;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Git gud kanka, bir süre sonra makineye bağlıyorsun. Sadece sabırlı olup her denemende bossu geçmeye değil de kendini geliştirmeye odaklanman lazım. Sonunda bu şekil oluyorsun;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kanka geçeli bir 2 gün oldu nesini zor buluyolar anlamıyorum deflect at vur mikiri at işte bu oyuna zor diyorlarsa gençlik bitmiştir... Git gud.

Isshin sword saint'te hiç zorlanmadım ben. 8. denemede falan geçmiştim herhalde, hatta geçtiğimde hiç dirilme bile kullanmamıştım. Posture bar'ı çok çabuk bitiyor zaten, demon of hatred isshin'den daha zordur.

Geri
Yukarı