Başlangıç motoru olarak R25 kullanılır mı?

A1 ehliyet ile 125CC kullanacağım. Tanıdıkta var o yüzden masraf olmasın diye kullanmayı düşünüyorum.

Simdi baslangic motoru ogrenmelik motor dersen cok faktor var akil yasindan kisilik ozelliklerine kadar ama yurt dışında baslangic dedimmi 400 500CC al falan diyorlar su parasi oldugu icin. R25le baslayan taniyorum daha olmedi sonu yakindir gerci kendisinden kaynakli. Motor icin surekli basmak istiyor gaz acasin geliyor diyorlar yani ben hiz yapmayacağım Max 100 110 falan gezerim yalanlarini soyleme kendine elinin altinda o makine olunca 1 haftaya top Speed denemek isteyeceksin, asil soru icine bu his geldiginde engelleyebilir misin? İkinci olay ise a1'in olacaksa polis cikar mi cevirme cikar mi diye diken ustunde yasayacaksin sehir ici gezerken ara sokaklari hatim edeceksin sehir disi radar gordugun an aha cevirme var simdi ne yapacağım diye dua etmeye baslayacaksin. Nasıl trafige cikmayacaksin tam anlamadim onu da ama. Olay sende bitiyor yani o gazi acarken simarmayan adam 600lukle de baslar, samimi diyorum yabanci forumlarda R6 ile basla motora diyorlar gercek gucunu yuksek devirde veriyor nasıl olsa gaz acmazsan olmezsin diye.

He bir de r25'in rahatsiz oturus pozisyonu kontrol etmesi zor gidon gibi yanlari var tabii bunlar racing motorlarla alakali. Baslangic motoru icin MT25 gibi naked bir motor daha makul olur bence.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı