Başlangıçtaki yabancı uygulama nedir?

İlk mesajımda attığım bağlantıya gidin. Orada başlangıç öğeleri ve Autoruns yazılımının kullanımı anlatılmış. Autoruns yazılımını yükleyin ve kontrol edin. Sarı renkli girdileri silin. Eğer oradaki bilmediğiniz girdinin konumunu da anlamadıysanız. Buraya tekrar Autoruns yazılımından ekran görüntüsü atın demek istedim.

Screenshot_2.png

@Dodo1903 önceki mesajlarda belirttiğim autoruns yazılımını indirirseniz, onun arayüzünde gözükecektir.

Merhaba öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederim Başlangıç uygulamalarında gözüken Çince uygulama - Technopat Sosyal bu linkteki konu ile aynı sorunu yaşıyorum şu an istediğiniz uygulamayı indirmem pek mümkün değil internetim inanılmaz kötü fakat büyük ihtimal EBA canlı ders veya Zoom'dan kaynaklanıyor tekrardan teşekkür ederim herkese.

İkisinde de aynı gözükmesi gerekiyor. Bende aynı gözüküyor yani. @26318'in dediklerini yapın.

Canlı ders uygulaması başlangıca Çince bir şey sabitliyor - Technopat Sosyal aynı sorun burada da belirtilmiş teşekkür ederim tekrardan

@26318'ın dediklerini uygular mısınız lütfen?

Teşekkürler size de vs.

Son düzenleme:
Bu Zoom kaynaklı. Ya da Zoom tabanlı bir uygulama. Silemezsiniz çünlk bunun kaynağı belgelerinizde ya da OneDrive'da da bulunan Zoom adlı dosya yüzündendir. Silerseniz de yeni bir görüşmeye girdiğinizde geri gelir. Sorun yok. Sebebini artık biliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı