Başlat menüsü açılmıyor

sedat23

Hectopat
Arkadaşlar yeni sistem topladım. Windows 10 yükledim. Windows update ve ekran kartı driverini güncelledim. Ama şu an başlat menüsü ve Nvidia denetim masasını açamıyorum. Bunu nasıl düzelteceğim?

Merhaba,
Bu sorun bana da olmuştu. Format attım ve bilgisayarda başlat menüsü açılmıyordu. Benim bilgisayarsa start menu diye bir program yüklenmiş, sildim ve sorun düzeldi. Eğer sizin yüklemediğiniz uygulama varsa kaldırın ve tekrar deneyin, sorun düzelmezse tamirciye götürün.

Merhaba,
Bu sorun bana da olmuştu. Format attım ve bilgisayarda başlat menüsü açılmıyordu. Benim bilgisayarsa start menu diye bir program yüklenmiş, sildim ve sorun düzeldi. Eğer sizin yüklemediğiniz uygulama varsa kaldırın ve tekrar deneyin, sorun düzelmezse tamirciye götürün.

Saolun,sorunu hallettim.Bilgisayarı yeniden başlatınca başlat menüsü açıldı. Nvidia denetim masası içinse DDU ile eski driverı kaldırıp yeni driverı tekrar yükledim sorunum düzeldi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı