Basur ameliyatı olan var mı?

Doğruyu söylemek gerekirse ben de parmağı yemeden iyileşmeyi tercih ederim. Yani randevu alsam kim bilir ne zamana verecek ben de böyle düşündüm ama sizin söylediğiniz en doğrusu tabii.
Muayene olmaya çalışta işini erkenden hallet, seviyesi dâhâ ilerlerse acı çekersin.

Mesela mide sorunumun olduğu zamanlarda doktora muaye olmaya çıkmıştım, adam röntgenini çekti kan testine baktı bir şey bulamadı yolladı beni çocuk cerrahisine. ( Makattan kan da geliyordu)

Çocuk cerrahisinde yedim parmağı arkadan, "senin durumun damar çatlamasından ibaret" dedi neyseki, muayenede damar çatlaması çıkmasaydı Allah korusun "mide kanaması, bağırsak yırtılması" gibi şeyler de olabilirdi.
Bunun gibi basit bir sebepten ötürü muayene ve tedavi kısmını ciddiye alıyorum ve başkalarına da dikkat etmeleri gerektiğini söylüyorum.

@cap Geçmiş olsun. Sorunu atlatamadım açıkçası. Doktora gittim evreden bahsetmedi ameliyatlık bir durum yok dedi. Açıkçası hala yanma, kanama yaşıyorum bir daha gideceğim hastaneye.
Yapmayın hocam. Olmaz olmamalı, peki varsa makattaki şişkinlik indi mi? 12'ye gidiyorum bir de...

@cap Şişkinlik devam ediyor. Sıvı akması da var. Hoşaf falan içer idare ediyorum açıkçası. O şekilde dışkı rahat geliyor ama dediğim diğer yerler devam ediyor. Basur lanet bir şey maalesef.
11 aydır geçmemesi epey şaşırtıcı yani iyileşip tekrar etme durumu yok. Sosyal'de biri -@Nvidia Rat Racing sanırım- Memethol diye bir sprey önermişti, onu denerseniz belki iyi bir gelişme olur. Ben gelişme gözlemlemezsem onu almayı düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
11 aydır geçmemesi epey şaşırtıcı yani iyileşip tekrar etme durumu yok.
O zaman ilaç verdi mi hiç hatırlamıyorum. Parmak attı kontrol etmek için ameliyatlık durum yok dedi.😀

Ondan sonra uzun süre sıkıntı yaşamadım. Son 2 aydır tekrardan sıkıntı yaşamaya başladım.

Baktım şimdi enabızdan ilaç yazmıştı bana.

Geri
Yukarı