Batman Arkham Origins bayılan düşmanı öldürme

Kunduz

Picopat
Daha fazla  
Şimdi bir düşmanı dövüyorum, adam bayılıyor. Sonra oyun bana CTRL+sağ tık diyor ama olmuyor, ne yaptıysam olmuyor. Savaş dışında tekrar tekrar deneyince birkaç kez oluyor ama kavgada iken kesinlikle ama kesinlikle olmuyor. Her türlü denedim bir türlü olmuyor. Bunun olayı nedir, bilen var mı?

Batman öldürmez ondandır.

İnternette how to kill şeklinde araştırdım ancak hiçbir şey bulamadım. Bir şeyi yanlış yapıyor olmalısınız.

Normalde Batman öldürmez, sanırım sersemletmekten bahsediyorsunuz. Düşman yere düştüğünde veya yerlerde olduğu zaman (kafasında yıldızlar belirecektir.) üstüne gelin sol CTRL + sağ tık yaptığınızda sersemletme hareketi yapıyor.

Normalde Batman öldürmez, sanırım sersemletmekten bahsediyorsunuz. Düşman yere düştüğünde veya yerlerde olduğu zaman (kafasında yıldızlar belirecektir.) üstüne gelin sol CTRL + sağ tık yaptığınızda sersemletme hareketi yapıyor.

Gard alıyor, ilk önce hangi tuşa basmam lazım.

Bu oyunun Allah belasını versin adamı indiriyorum 1 sn bile yerde kalmıyor. Ona CTRL sağ tık yapana 150 milyon kişi etrafıma toplanıyor. Silmek üzereyim sınırımı zorluyor. Sanki souls oynuyoruz. Adamlara bitirme yapmayınca yarım saat aralıksız adamlarla döğüşüyorsun hiç bitmeyecek gibi hissettiriyor.

@Mestan Han Ergenekon Adamlara bitirme yapmana gerek yok belli bir kombo sayısından sonra tek atmaya başlıyorsun zaten. Ayrıca direkt adamların içine dalmak yerine utilityleri kullanarak veya gizlilikle herifleri indirebilirsin bu kadar basit. Oyun zor bile değil. Üstelik oyunda herifleri counterlama diye bir şey var biliyorsun değil mi?

Hocam bitireli 1 ay falan oldu ben de ilk başta ctrl sağ tık neden olmuyor gibisinden sorgulamıştım ama ilerledikçe bazı düşmanlarda yavaş yavaş olmaya başladı. Belki oyunun mekaniklerine alışmayla alakalıdır. Ayrıca onu yerde bitirene kadar neredeyse başkası gelip her seferinde size vurabiliyor. Kombolarla bitirmeye çalışın.

Yeni konular

Geri
Yukarı