Batman'da bir kaçak sığınmacı kız çocuğunu kaçırmaya çalıştı

Şimdi bir şeyler demek isterdim ama ırkçı oluyoruz. Aynısını Türk yapmıyor mu diye geveleyen tatlı su solcuları ortaya çıkıyor.
Açıkçası ben de bu tatlı su solucanları arasındayım sanırım. :D

Şahsen cezaların ya da ayrıcalıkların ırksal sınıflandırma altında olmaması gerektiğini de söylüyorum zaten. Ha Türkler ve Arapları kiyaslayacaksak evet, Araplar gerçekten pis bir kültürden kopup geliyorlar. Türkler çok mu temiz? Hayır. Dolayısıyla ırklara ve kültürlere çözüm bulmak yerine daha sistematik ve daha işler bir hukuk, yargı sistemine ihtiyaç var. Suçlanacak tek ama tek yer devlet ve politikaları.

Şahsen cezaların ya da ayrıcalıkların ırksal sınıflandırma altında olmaması gerektiğini de söylüyorum zaten. Ha türkler ve arapları kiyaslayacaksak evet, araplar gerçekten pis bir kültürden kopup geliyorlar. Türkler çok mu temiz? Hayır. Dolayısıyla ırklara ve kültürlere çözüm bulmak yerine daha sistematik ve daha işler bir hukuk, yargı sistemine ihtiyaç var. Suçlanacak tek ama tek yer devlet ve politikaları.

Evet Türkler çok temiz. Türkler ile araplaşmış Türkleri karıştırmayalım.

Şahsen cezaların ya da ayrıcalıkların ırksal sınıflandırma altında olmaması gerektiğini de söylüyorum zaten. Ha Türkler ve Arapları kiyaslayacaksak evet, Araplar gerçekten pis bir kültürden kopup geliyorlar. Türkler çok mu temiz? Hayır. Dolayısıyla ırklara ve kültürlere çözüm bulmak yerine daha sistematik ve daha işler bir hukuk, yargı sistemine ihtiyaç var. Suçlanacak tek ama tek yer devlet ve politikaları.
Bahsini ettiğim tayfaya bunları yazsanız bile ırkçı oluyorsunuz 😀

Geri
Yukarı