Battlefield 1 Deluxe Edition vs Premium Pass

Swind

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Battlefield 1'in Deluxe Edition ile birlikte Premium Pass almayı düşünüyordum. Premium Pass indirime girmeyince Premium Edition almaya karar verdim. Doğru mu düşünüyorum ? Yoksa Deluxe Edition ile birlikte Premium Pass + Deluxe Edition Upgrade var Premium Pass ile aynı fiyata, onu mu alayım ? Son bir soru, bu indirimde mi almalıyım yoksa yazın daha çok indirim olur da o zaman mı alayım ? En kısa sürede cevaplarsanız sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim :)

Oyunu ne zaman oynamak istediğine göre değişir. Eninde sonunda her oyun indirime girer ama hemen ardından yenisi çıkar. Premium Pass alırsan tüm DLC'lere kavuşabileceksin.

Ya yazın ya da şimdi alayım, yaza doğru oynayacağım. Yazın bu kadar indirim olabilir mi ? Olmazsa diye şimdi almalı mıyım ? Birde bana en mantıklısı Deluxe Edition ile birlikte Premium Pass + Deluxe Edition Upgrade mantıklı geldi. Siz ne dersiniz ?

Ya yazın ya da şimdi alayım, yaza doğru oynayacağım. Yazın bu kadar indirim olabilir mi ? Olmazsa diye şimdi almalı mıyım ? Birde bana en mantıklısı Deluxe Edition ile birlikte Premium Pass + Deluxe Edition Upgrade mantıklı geldi. Siz ne dersiniz ?
Yaza kadar indirim gelebilir, ancak en çok yazın oynandığını EA de biliyor. Birkaç ay içerisinde bir kampanya, indirim vs. olursa kaçırma. Güncel oyunlarda pek olmuyor ama, Humble Bundle'ı da takip et.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı