Battlefield 1 Premium Pass Ücretsiz Olacak mı?

Arkadaşlar süresiz ücretsiz olmayacak. 1 haftalığına ücretsiz bir şekilde bütün BF1 sahipleri içeriklerden yararlanabilecek. Bu tarih sonucunda bu içerikler geri gidecek. 2016'da çıkan bir oyunun Premium Pass içeriğini herkese ücretsiz olarak sunacak bir firma değil EA.
Sağol. İçime su serptin.

Premium Pass içeriği They Shall Not Pass, In the Name of the Tsar, Turning Tides ve Apocalypse DLC'lerini kapsıyor. Bu içerik 11-18 Eylül arasında (yani Battlefield 5 betaya açıldıktan sonra) ücretsiz olarak sunulacak. İçeriği kütüphanenize eklerseniz sonsuza kadar sizde kalacak.

bf1-premiumpassasset-en-us.jpg.adapt_.1456w.jpg

Kaynak: Battlefield 1’s Premium Pass will be free for a week after Battlefield 5’s open beta

Rather than leave players desperate for more soldiers to shoot post-beta, EA will be giving away Battlefield 1‘s Premium Pass (which includes all expansions, plus a few perks) free for a week until September 18th. Grab it during the giveaway, keep it forever.

Not: @Jira Ben de öyle olmasını isterdim ama Rock Paper Shotgun bile bunun böyle olacağını söylüyorsa belli ki ücretsiz hafta sonu gibi bir içerik değil. Ayrıca EA'nın bunu eski oyunlarında yaptığını görüyoruz, şaşırılacak bir durum değil.

Premium Pass içeriği They Shall Not Pass, In the Name of the Tsar, Turning Tides ve Apocalypse DLC'lerini kapsıyor. Bu içerik 11-18 Eylül arasında (yani Battlefield 5 betaya açıldıktan sonra) ücretsiz olarak sunulacak. İçeriği kütüphanenize eklerseniz sonsuza kadar sizde kalacak.

Eki Görüntüle 328472

Kaynak: Battlefield 1’s Premium Pass will be free for a week after Battlefield 5’s open beta

Not: @Jira Ben de öyle olmasını isterdim ama Rock Paper Shotgun bile bunun böyle olacağını söylüyorsa belli ki ücretsiz hafta sonu gibi bir içerik değil. Ayrıca EA'nın bunu eski oyunlarında yaptığını görüyoruz, şaşırılacak bir durum değil.
He iyi bunu gördüğüm iyi oldu :) O zaman sorumu tekrar edeyim ben : BF1 satın almadan kütüphanemize ekleyebiliyor muyuz?

He iyi bunu gördüğüm iyi oldu :) O zaman sorumu tekrar edeyim ben. BF1 satın almadan kütüphanemize ekleyebiliyor muyuz?
Premium Pass bir DLC içeriği sayıldığı için satın almak için önce ana oyuna ihtiyacınız var.

Ben oyunu hiçbir eklenti olmadan almıştım, bana iyi geldi :) Origin indireyim bari.

Yanlış hatırlamıyorsam. BF 3 ya da BF 4 oyunlarından birinin Premium içeriklerini ücretsiz almıştım. @FalconPolat
Dipnot: Hesap satın-alım değerlerine baktım. Battlefield 4 Premium paketlerini ve Battlefield Hardline ile ilgili bir kaç paketi ücretsiz almışım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı