Battlefield 1 İncelemesi

Osmanlı bölümünden kasımpaşa olayı var efsane.
İnşalah duyabilirsiniz.
İnceleme güzel 5500M ile ortalama Ultra'da kaç FPS alırım?
Kaç FPS olur bilmiyorum ama oynattırır hocam.
Alman, ingiliz öldürürken sorun yok mu?
Sorun tek o değil. Sorun savaşın resmen taraflı şekilde hazırlamışlar. Biz kazandık ama savaşı hiç bilmeyen birisi oynarsa kaybettiğimizi düşünür.

İncelemeleriniz güzel oluyor hocam, elinize sağlık. Osmanlı konusunu bilemedim ama taraf tutma olacağını çok düşünmüyorum.

Sırada bir şey var mı?

İncelemeleriniz güzel oluyor hocam, elinize sağlık. Osmanlı konusunu bilemedim ama taraf tutma olacağını çok düşünmüyorum.

Sırada bir şey var mı?
BF5 de bedava gelirse onu incelerim. Onun dışında ilgimi çeken herhangi bir oyun gelebilir.

Sorun tek o değil. Sorun savaşın resmen taraflı şekilde hazırlamışlar. Biz kazandık ama savaşı hiç bilmeyen birisi oynarsa kaybettiğimizi düşünür.

Hikaye bölümünde tarihi mi değiştirmişler? Böyle bir şey yoktu.
Benim hatırladığım kadarıyla "tüm çabalara rağmen Osmanlı kazandı" gibi bir yazı çıkıyordu.
Bunda ben küçümseme aşağılama vb.. göremiyorum.
Kendi ata nı öldürmek yerine düşman askerini öldürmek sorun değil bence.

Öldürme o zaman.

Cümle de problem yok. Şimdi o yazının olmadığını düşünelim. Sadece oynadığımız kısım var. Kimin kazandığını düşürsünüz?

Kötü oynarsan Osmalı kazanmıyor mu? Tarihte de öyle olmamış mı?
Benim iyice kafamı karıştırdın.

Özetle demek istediğim, savaşın taraf tutularak hazırlandığını düşünüyorum. Bu kadar.

Benim iyice kafamı karıştırdın.

Özetle demek istediğim, savaşın taraf tutularak hazırlandığını düşünüyorum. Bu kadar.

Orada oynayış Osmanlı tarafında olmalıydı, onu demek istiyorsun. Diğer taraftan bakmak istemişler meseleye. E tabi o zaman mantık şaşıyor.

Orada oynayış Osmanlı tarafında olmalıydı, onu demek istiyorsun. Diğer taraftan bakmak istemişler meseleye. E tabi o zaman mantık şaşıyor.
Hayır, kimin tarafında olduğumuz önemli değil. Yarım yamalak anlatmışlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…