Battlefield 4 İncelemesi

Hardcore arayan bu çöp oyunu oynamaz zaten. Piyasada Insurgency: Sandstorm, Squad gibi oyunlar varken kimse gidip de bf'yi gerçekçi fps diye oynamaz :D
Böyle oyunlara çöp sıfatını kolayca yakıştıran arkadaşlarla oyun tartışmıyorum fanboyluktan öteye gidilmiyor maalesef.

BF serisi gerçekçi bir FPS oyunu olduğunu savunmuyor zaten hocam. Kendilerine özel bir savaş mekanikleri var ki bahsettiğiniz oyunları da BF serisini de severek oynuyorum. Farklı sınıfta oyunlar. Onlara bakıp BF serisine çöp demek saçma olur.
Ben gerçekçilik konusunda kıyaslayıp öyle demiştim. Ben gerçekçi FPS oyunları daha çok seviyorum bu yüzden çok abartılı şekilde eleştirmiş olabilirim :d
Böyle oyunlara çöp sıfatını kolayca yakıştıran arkadaşlarla oyun tartışmıyorum fanboyluktan öteye gidilmiyor maalesef.
Neyin, kimin fanboyluğunu yaptım ki? Bir kelime öğrenmişsiniz ağzınızda sakız gibi :D Gerçekçilik konusunda çöp dedim ki öyle, eğer dolu bir vuruş hissiyatı arıyorsanız da oynamaya değmez bir oyun. Eleştirmek de fanboyluk oldu.

Geri
Yukarı