Çözüldü Battlefield 1 operasyon oyun modunda oyun başlatılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
Battlefield 1 operasyon oyun modu başlamıyor. Aramayı başlatıyor, bekletiyor ve bu hatayı veriyor! Diğer Online modları da tek tük buluyor.

1701869891942.png

Son düzenleme:
Direkt operasyon seçeneğinden girmek yerine serverleri açıp oradan serverlere girmeyi dene. Oyunun oyuncu sayısı fazla, server sayısı az olunca bütün serverler dolu oluyor dolayısıyla serverlerde sıraya girmen gerekiyor.

Direkt operasyon seçeneğinden girmek yerine serverleri açıp oradan serverlere girmeyi dene. Oyunun oyuncu sayısı fazla, server sayısı az olunca bütün serverler dolu oluyor dolayısıyla serverlerde sıraya girmen gerekiyor.

Buldum. Ancak, operasyon modundaki Gelibolu'yu oynamak istiyorum. Nasıl bulabilirim?

1701871165220.png

Buldum. Ancak, operasyon modundaki Gelibolu'yu oynamak istiyorum. Nasıl bulabilirim?

Eki Görüntüle 2043349
Aşağıda Seddülbahirler var ama oynayan yok o yüzden dolu serverlere bak. Eğer hiçbir haritada seddülbahir yoksa o zaman başka operasyonlara gir her operasyon bittikten sonra oylama ile değişiklik oluyor.

Çözüm
Aşağıda seddülbahirler var ama oynayan yok o yüzden dolu serverlere bak. Eğer hiçbir haritada seddülbahir yoksa o zaman başka operasyonlara gir her operasyon bittikten sonra oylama ile değişiklik oluyor.

Hiçbir oynayan yok. Neyse, en azından öğrendim nasıl olacağını.

1701871451847.png

Aşağıda seddülbahirler var ama oynayan yok o yüzden dolu serverlere bak. Eğer hiçbir haritada seddülbahir yoksa o zaman başka operasyonlara gir her operasyon bittikten sonra oylama ile değişiklik oluyor.

Hiçbir şeye giremiyorum. Bunu diyor. Ne yapmak lazım?

1701871599763.png

Server içerisinde kimse olmadığından öyle diyormuş. Şimdi dolu olana girdim.

Geri
Yukarı