Kapalı Battlefield 1 Origin Hesabı 60 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ömer Kaharaman

Hectopat
Daha fazla  
Hesabı işlerimden dolayı zaman bulamadığım için oynayamıyorum bu yüzden satmayı düşünüyorum. Hesapta herhangi bir ban vs gibi bir şey kesinlikle yoktur. Hesabı telefondan Whatsapp'tan görüşerek satın alabilirsiniz. Satın aldığınız zaman e-posta, şifresi, gizli sorusu dahil herşeyi verilecektir ve hesap tamamen sizin üzerinize yapılacaktır. Satın alma işlemi İş Bankası Havale ile veya EFT ile yapılcaktır. Hesaptaki oyunlar: Battlefield 1 Deluxe Edition/Battlefield 3 Limited Edition/Need For Speed The Run Limited Edition/Medal Of Honor Warfighter Digital Deluxe Edition. E-posta yoluyla bana ulaşabilirsiniz.Pazarlık Payı yoktur.
1.png
2.png
3.png

Son düzenleme:
Çabuk satılmasını istediğim için düşük girdim yoksa 100-200 TL gibi fiyatlar girseydim çok üzün sürerdi.

Güncel.
Fiyat 60 TL'dir.
Steam cüzdan kodu ile veya başka bir oyun ile takas olur.

Güncel.

Hesabı işlerimden dolayı zaman bulamadığım için oynayamıyorum bu yüzden satmayı düşünüyorum

Steam cüzdan kodu ile veya başka bir oyun ile takas olur.
Nasıl yani? Hem oyun oynamaya zamanım yok diyorsun, hem de Steam cüzdan kodu da olur diyorsun. Bana biraz işin içinde bir bityeniği var gibi geldi. Ayrıca ne kadar çabuk satmak da istese kimse bu fiyata bu oyunları vermez. Bir kere sadece Battlefield 1 Deluxe edition 310 Tl civarı.

Son düzenleme:
Kardeşim almak istemiyorsan alma sonra gelip buraya boş yapma. İlanımı baltalamayı kes.

Hesabı işlerimden dolayı zaman bulamadığım için oynayamıyorum bu yüzden satmayı düşünüyorum. Hesapta herhangi bir ban vs gibi bir şey kesinlikle yoktur. Hesabı telefondan Whatsapp'tan görüşerek satın alabilirsiniz. Satın aldığınız zaman e-posta, şifresi, gizli sorusu dahil herşeyi verilecektir ve hesap tamamen sizin üzerinize yapılacaktır. Satın alma işlemi İş Bankası Havale ile veya EFT ile yapılcaktır. Hesaptaki oyunlar: Battlefield 1 Deluxe Edition/Battlefield 3 Limited Edition/Need For Speed The Run Limited Edition/Medal Of Honor Warfighter Digital Deluxe Edition. E-posta yoluyla bana ulaşabilirsiniz.Pazarlık Payı yoktur.
Eki Görüntüle 236722 Eki Görüntüle 236723 Eki Görüntüle 236724
Bu kaçıncı sattığın Battlefield 1 hesabı ? Maşallah oyun oynamaya zamanın yok ama sürekli hesap satıyorsun. Her hesapta da muhakkak Btf1 var. Öncekini de 35-40 lira civarına sattın. Plati.ru dan alıp satıyorsun bu çok belli. Ama en azından dürüst olursan daha iyi olur. Kimse 200-300 lira para verdiği oyunu bu paraya satmaz. Değmez.

Bu kaçıncı sattığın Battlefield 1 hesabı ? Maşallah oyun oynamaya zamanın yok ama sürekli hesap satıyorsun. Her hesapta da muhakkak Btf1 var. Öncekini de 35-40 lira civarına sattın. Plati.ru dan alıp satıyorsun bu çok belli. Ama en azından dürüst olursan daha iyi olur. Kimse 200-300 lira para verdiği oyunu bu paraya satmaz. Değmez.
Kötü yakaladın adamı.

Kötü yakaladın adamı.
Abi satsın kimsenin birşey dediği yok da. Çocuklar soruyor hesap sizin mi siz mi aldınız yoksa plati.ru dan mı aldınız diye dürüstçe söylese şurdan aldım tamamen benim üzerimde hesap uygun fiyata satıyorum dese tamam. Yalana dolana gerek yok.

Son düzenleme:
Biraz açtığın konulara baktım hepsi nedense Origin hesabı ve ne tesadüf ise Plati üzerinde Origin hesapları satılıyor. Lütfen milleti dolandırmayı bırakın.

Hesabın asıl sahibi değiştirmeden bilgileri satmaya çalış. :) Arkadaşlar arkadaşımız dolandırıcıdır. Yetkili arkadaşlar arkadaşı banlayıp konuyu kapatabilirler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı