Çözüldü Battlefield 1 Oyundan Atma Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bora32

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dün Origin'den Battlefield 1 indirdim fakat oyuna girdikten yani maça 2 dk sonra falan hiç hata vermeden oyun kararıyor ve Origin'e atıyor. Her türlü şeyi denedim olmadı. Windows 10 kullanıyorum ben. Windows 7 kullanırken hata olmuyordu. Acaba Win7'ye geçince düzelir mi? Ya da farklı bir çözümü mü var? Oyunu repairledim. DX11 kullanıyorum. Windows Defender kapalı. Not defterinden düzenleme yaptım fakat hala aynı durum. Arada bir çalışmayı durdurdu hatası da veriyor.

Çözüm
Hayır singleplayer içinde geçerli.
Oyunu Origin'den aldım.
Merhaba Windows 10 Update 1803 yükleyince sorun düzeldi yine de teşekkürler.
Oyunu Origin'den aldım.

Çözüm
Oyunu Origin'den aldım.

Bende önceden Win 1803 guncellemesi yapınca düzeldi ama 2 gun önce yeniden Windows 10 güncellemesi geldi ve yaptım. Simdi yeniden atmaya bașladı. Sizde de ayni sorun tekrar oluştu mu?

Arkadaşlar aynı sorunu yaşıyorum ve görüyorum ki sıkıntı yaşayanların çoğu amd işlemci kullanıyor bende dahil olmak üzere.Sıkıntı sanki işlemcide gibi.
Maalesef öyle.Bende ryzen 5 1400 kullanıyorum.Bugün güncelleme geldi,bazıları düzeltildi diyor.Girip deneyeceğim.

Geri
Yukarı