Battlefield 1'de Osmanlı İmparatorluğu da Bulunacak

1. Dünya Savaşı'nda geçeceği kesinleşen ve Traileri yayınlanan Battlefield 1'de Osmanlı da bulunacak.

Adsız.jpg

Oyun ayrıca Türkçe dil desteği ile 18 Ekim'de satışa sunulacak.

TRAILER

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Monitor çözünürlüğüm 1440x900.
Sistemim.
  • Core 2 Quad Q8300 2.50 GHz
  • 4 GB RAM DDR2
  • R7 250 GDDR3
  • Windows 7 64 Bit

Tam da dediği gibi. RAM sıkıntı sende de. MP modunda da işlemci belki (Düşüh ihtimal) bazen tökezler. Ekran kartın yeterli olur.

Arkadaslar, Rise of the TR. ve Far Cry Primal'den daha ağır olacağını sanmıyorum.
Hani, eğer bu oyunları rahat oynuyorsanız BF 1'i de rahat oynarsınız diye düşünüyorum.

Far Cry Primal sıkıntısız oynuyorum sorun yok low ayarda 1280 çözünürlükte +35 FPS.

Tam da dediği gibi. RAM sıkıntı sende de. MP modunda da işlemci belki (Düşüh ihtimal) bazen tökezler. Ekran kartın yeterli olur.

Zaten oyun hemen kırılırsa korsan olarak denerim. Eğer iyi performans alırsam oyunu satın alırım.

Ram yetmez mi ? Çok oyunu oynadım ben 4 GB RAM ile ?

Bende yıllardır ekmeğini yiyorum 4 GB RAM'in. Fakat artık yetersiz gelmeye başladı, bu da bir gerçek. :)

Arkadaşlar BF yapılırken herkesin ulaşabilmesi için mümkün olduğunca daha az sistem gereksinimi isteyecek şekilde yapılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şunu Demek İsterimki Elbette Osmanlı Devleti Olmak Zorunda.
Ama biliyosunuzki Çanakkale Zaferimizi,Onların Kötü Yenilgisini Koymak İstiyicekllerini Zannetmem.
Zaten Oyun İttifak Ve İtilaf Devletlerini Konu Alacağı İçin Büyük İhtimalle(Kendi Görüşüm)
Osmanlı Cephesini(İttifak Devletler) Tarafını Düşman Olarak Göstereceklerini Düşünüyorum.

Mekanı cennet olasıca anneannem, her seferinde "oğlum, ne kadar çok Cüneyt Arkın var, daha dünkü filmde bir tanesi ölmüştü. Bu filmde de bir tanesi daha öldü :(". Ona bak nenecim, bu bir film! Bak kendin de söylüyürsun, (dünkü filmde) bu bir film yani oyun, yani senaryo... Ama gel de yaşlı kadına anlat :D

Hadi yaşlı kadını geçtik, peki size ne oluyor gençler? Yahu bu bir oyun! Bu veya diğer oyunlarda, birisi düşman diğeri dost olacak. Öyle olmak zorunda.
Ha, biz kötü mü gösterdiler, zorumuza gidecek tarzdan bir senaryo mu yaptılar :morgöz: O zaman itirazda bulunma (dava açma, vs. gibi), ya da olmadı biz de çıkar kendi bildiğimiz ama aslında gerçekte olan geçmişimizi yansıtan bir oyun yaparız. Tabi B.F değil de Ç.K. (Çanakale Kahramanları) olur.

Hoş, daha ortada ne olduğu tam olarak belli olmayan bir durum var ya, o da ayrı tabi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı