Battlefield 2042 ₺279.99

balikeat

Megapat
EA Play'in %10'luk indirimiyle en düşük 377 lira civarı oluyordu. Bu fiyata düşünüyorsanız kaçırmayın. Yakın zamanda daha iyi bir indirim olmaz muhtemelen. Ben daha geçen hafta 377 liraya aldım ve her zamanki gibi aldığım ürün indirime girdi.🤦‍♂️ Almayı düşünenler benim yerime de alsın. İndirim Steam'de yok.

Oyun şu an bile bu fiyatı bana göre kesinlikle haketmiyor. Sorunları tek tek yazmama gerek bile yok. Steam yorumlarına girin BF 2042'nin görürsünüz. EA Play ile deneyip öyle karar verin, 10 saatlik oynama hakkı sunuyor. Oyunun beğenilme oranı %37 zaten.

Oyun koşma similatörü gibi. 30 dakkalık bir karşılaşmada 20-25 dakikanız koşarak geçiyor neredeyse, çünkü haritalar aşırı büyük.

Trailer ile Hypelanmıştım ama oyun kötü bu fiyatı da haketmiyor bence. God of War alırım o fiyata.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun koşma similatörü gibi. 30 dakkalık bir karşılaşmada 20-25 dakikanız koşarak geçiyor neredeyse, çünkü haritalar aşırı büyük.
Aynen öyle. Ben EA Play sayesinde deneyebildim inanın aylardır beklediğim oyun beni hayal kırıklığına uğrattı ve almama kararı verdim. Haritanın %10'luk alanında savaş dönüyorsa %90'lık alanı bomboş koşmakla geçiyor. Fakat şöyle bir şey var, bu oyun er ya da geç düzeltilecek şimdiden ucuza alıp kenara koymayı düşünenler varsa çok iyi bir fiyat olmuş.

Oyun şu an bile bu fiyatı bana göre kesinlikle haketmiyor. Sorunları tek tek yazmama gerek bile yok. Steam yorumlarına girin BF 2042'nin görürsünüz.
Çok kısa şekilde alınmayacak bir oyun olduğu yazılmış, Battlefield 3 Remastered tarzı birşey gelseydi daha mutlu olurdu Battlefield'in kitlesi.

Ben Squad tarzı haritası büyük oyunlar seviyorum. Ancak BF 2042 hem büyük harita hem de hızlılık katmak istemiş oyuna. Bu tarz oyunlar herkese hitap etmez. Oyun bana göre güzel ama bu kadar para vermem. Yavaş oyun akışını seven birisiyim. Eğer Valorant, CS:GO gibi hızlı FPS oyunları oynuyorsanız bu oyunlar size vasat gelecektir. Oyunun hatası kitle. Kitle önceki oyunlar gibi bir oyun bekliyordu. Artık o eski kaliteli oyunlar dönemi bitti maalesef. Çok nadir firmalar kaliteli tarz oyunlar çıkarıyor çünkü masraflı. BF 2042 güzel ama herkese hitap etmeyen bir oyun mutlaka EA Play'den deneyin. Mil-SIM oyunları oynayan birine bile kötü gelebilir oyun.

Oyun şu an bile bu fiyatı bana göre kesinlikle haketmiyor. Sorunları tek tek yazmama gerek bile yok. Steam yorumlarına girin BF 2042'nin görürsünüz. EA Play ile deneyip öyle karar verin, 10 saatlik oynama hakkı sunuyor. Oyunun beğenilme oranı %37 zaten.

Hocam dediklerinize tamamen katılmıyorum. Oyunda 40 saati devirdim ve bahsettiğiniz koşma simulatorü mevzusu sizin oynamanıza bağlı. Ben taktiksel oynadığım için kolay kolay ölmüyorum ve neredeyse hiç koşmuyorum. Evet bir sürü bug ve optimizasyon sorunu vardı çok şikayet etmiştim fakat şuan buglar sıfıra indi diyebilirim ve optimizasyonu ciddi şekilde düzelttiler. Yorumlara aldanmamanızı tavsiye ederim çünkü insanlar oyun başında yaptığı incelemeyi değiştirmiyor.

Haritalar büyük olmasına büyük de tasarımları berbat, birinde bakıyorsun kocaman bir bina iki saat acil çıkış merdivenlerinden yürü de çatıya ulaşmak için bir de asansöre bin sonra halatla da karşı çatıya geç.. Bir diğerine bakıyorsun, dağ tepe koştura koştura bir bayrak bölgesine geliyorsun, genelde ya tek tük adam oluyor ya da etrafını işsiz gibi devriye atan araçlar koruyor. Açıkçası bu 128 kişilik All Out Warfare modunda gördüğüm kadarıyla araç sınıfı bu sık sık adam görme işinde daha iyi bir iş çıkarıyor gibi, onun dışında bu kadar çok oyuncuyu bir araya getirme noktasında oyunun ana mantığını hatalı tasarlamışlar görünüyor, kusura bakmasınlar zaten performans optimizasyonu da o biçim sakat..

Eminim ki oyunu en basitinden BF4'ün Remastered grafikleriyle modern mekaniklerle yeniden inşa edip makyajlasalardı, daha çok tutulurdu. Şu an oyun tam bir CoD 2019 kırması, kullanılan assettlerden tutun da oyunda kullanılan animasyonların çoğu alıntı, tek farkı işte klasik açık savaş senaryolu 'BF' mantığı.

Aynen DICE anladık, eşi benzeri görülmemiş devasa boyutta ölçeklenemeyen büyüklükte efsanevi bir savaş ortamı yarattın güya, BFV'te yaptığın işi daha da sıvadın tebrikler.

Ek olarak @Hielah görüşleri de bunları destekler nitelikte, kendisiyle fiyat konusunda da hemfikirim..

Geri
Yukarı