Battlefield 2042, 96 TL

Konusu acildi.

1-optimizasyon les, min ayarlar 60fps icin gtx1650 civari bir sey lazim. Guclu de bir islemci olmali.
2-Team Deathmatch disinda tum modlar 0 cekiyor, kimse oynamiyor diger modlari.
3-Grafikler rezalet otesi, ayarlari yukselttikce pixellesiyor.

Sadece TDM oynarim, bana yeterli, sistemim de iyi derseniz alinir. Oynanisi silah cesitliligi ekipmanlar vs guzel.
Hocam her mesajınızda sunucuların boş olduğunu söylemişsiniz. Eğer Crossplay özelliği kapalı ise sizi boş sunucuya atacaktır. 1 yıldır Conquest 128 ve Breakthrough 64 modunda oynuyorum hiçbir zaman boş sunucuya denk gelmedim. Crossplay ayarını kontrol edin. Optimizasyon konusunda haklısınız rezalet ötesi iyi bir bilgisayar yoksa oynanılabilecek seviyede değil. Grafik konusunda daha önce birkaç problemim olmuştu yeterince güçlü bir işlemciniz yoksa kaplamalar yüklenmiyor. DLSS açık şekilde de denedim ancak DLSS açınca oyun daha da pixel pixel oldu.

Hocam her mesajınızda sunucuların boş olduğunu söylemişsiniz. Eğer Crossplay özelliği kapalı ise sizi boş sunucuya atacaktır. 1 yıldır Conquest 128 ve Breakthrough 64 modunda oynuyorum hiçbir zaman boş sunucuya denk gelmedim. Crossplay ayarını kontrol edin. Optimizasyon konusunda haklısınız rezalet ötesi iyi bir bilgisayar yoksa oynanılabilecek seviyede değil. Grafik konusunda daha önce birkaç problemim olmuştu yeterince güçlü bir işlemciniz yoksa kaplamalar yüklenmiyor. DLSS açık şekilde de denedim ancak DLSS açınca oyun daha da pixel pixel oldu.
Katılıyorum crossplay açık olduğunda ben de hiç denk gelmedim. Ayrıca tdm'te bile ai olabiliyor oynadım akşam. Conquest'ler daha popüler. Geforce Now'da oynanabilir bende rx560x var 900p'de tdm'te akıyor fakat 32v32'de oynamış oluyorum sadece.

BF 42 güzel oyun adamlar düzeltmiş oyunu. Ama BF1'in yanında kötü.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk kez bu kadar indirim aldı. EA yine %84 indirim çakmış. :D Ayrıca diğer BF oyunları da indirimde.

5 i tek alsam hikaye kaybı vs yaşar mıyım acaba?

Yükledim yarım saat filan oynadım anca ve güzel gibi alabilirim BF1 almıştım yükleme tenezzülünde bile bulunmadım WW1 WW2 temalı Online FPS'ler sarmıyor beni. Tek oynadığım Online FPS battelbit Remastered'dı sanırım BF2042 de ona yakn zevkte eve gelince biraz daha oynayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı