Battlefield 2042 oynanış fragmanından ilk görüntüler

Makaleler
49
13 Haziran'da yayınlanacak olan Battlefield 2042 oynanış fragmanı için bir teaser paylaşıldı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Görüntüler çok ucundan gösterilmiş. Videoda gözüken bütün oyun içi görüntüler bunlar:
1623532476745.png

1623532494512.png

1623532524340.png

Mükemmel bir savaş atmosferi bizi bekliyor.

Hava araçları olarak BF4'den farkı yok gibi duruyor. Umarım farkını kara savaşında gösterir.

Sağ altta cephane göstergesini de beğenemedim nedense.

BF4'ten farklı SU-57 ve birkaç helikopterin olduğunu biliyoruz şu anlık.
Drone gibi araçların olduğunu biliyoruz, bu BF4'de de mevcuttu. Umarım büyük bir fark koyar ortaya.

Oyuna her baktığımda Cyberpunk 2077'yi andırıyor. CP'yi de hiç sevmem. Yine BF3 ve BF4 ile yetinicem gibi.

Oyuna her baktığımda Cyberpunk 2077'yi andırıyor. CB'yi de hiç sevmem. Yine BF3 ve BF4 ile yetinicem gibi.
Eğer oyunda CP2077'deki tuhaf silahlar olsaydı ben de öyle düşünürdüm ama silahlar günümüzdeki ile aynı gibi duruyor. Benim iin sıkıntı yok o yüzden. Yine de tam olarak BF4 ve BF3 havasında olmasını isterdim.

Eğer oyunda CP2077'deki tuhaf silahlar olsaydı ben de öyle düşünürdüm ama silahlar günümüzdeki ile aynı gibi duruyor. Benim iin sıkıntı yok o yüzden. Yine de tam olarak BF4 ve BF3 havasında olmasını isterdim.
CP havasından kastım; etraftaki göstergelerdi. Onun dışında oynanışı güzel duruyor.

Yine de BF3 veya BF4 yerine tercih edilir mi; oynadıktan sonra görücez.

BF4'ün yeni versiyonu gibi duruyor. Açıkçası oynanır. Ama fiyatlar bizim açımızdan korkunç. Bizim gibi batık ekonomi ve hiper enflasyona sahip ülkelere özel fiyatlandırma şart. Bir oyuna 420 TL vermek sanırım bir çok kişiye koyar.
Ha bir de bu var, evet. Bu fiyat ne böyle yahu, içler acısı.

BF4'ün yeni versiyonu gibi duruyor. Açıkçası oynanır. Ama fiyatlar bizim açımızdan korkunç. Bizim gibi batık ekonomi ve hiper enflasyona sahip ülkelere özel fiyatlandırma şart. Bir oyuna 420 TL vermek sanırım bir çok kişiye koyar.
BF 2042 muhtemelen diğer BF oyunları gibi çok çok uzun bir süre boyunca oynanmaya devam edecek. O yüzden yıllarca oynayabileceğimiz bir oyuna 420TL vermek, 10-20 saatte bitecek bir hikayeli oyuna 300-400TL vermekten biraz daha iyi. Ben de kendimi böyle avutuyorum işte. Sonradan bir fiyatlandırma gelir belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı