Battlefield 2042 oyuncu sayısında CoD'u geride bıraktı

Oyun ilk çıktığı zaman 2021 yılında oynanmayacak halde olan bir haldeydi oyun bile değildi. 2 yılda ancak oynanabilir hale değildi ancak hala iyi değil. İyi bir oyun olsa incelemeleri yüzde 50'lerde gezmezdi. BF 1 hala serinin en iyisi ve kullanıcı incelemeleri de yüzde 80 olumlu. Ben de çok beğenmedim ve bu hali düzeltilmiş hali ise 2021'deki faciayı iyi ki görmemişim.

Arkadaşlar merhaba, Battlefield 2042 gerçekten iyileşmiş durumda. Oyun hem zevkli hem de oyuncu sayısı bakımından patlama yaptı. BF 1 ve BF 5'i ben de çok severim ama modern savaş oynamak isterseniz hiçbir ön yargınız olmasın şu anda BF 2042 iyi durumda.

Eki Görüntüle 1985118

(Steam verileridir)
Not: Amacım burada BF vs CoD fightı yapmak değil! 96 TL'e BF 2042'i, 2021'den kalma ön yargılarla almamazlık yapmayın. Malum MW3 2000 TL ona benzeyen bir oyun oynamak isterseniz 96 TL'e tam alternatifi olmasa da benzeri var.

Maçtan çıkınca siyah ekran vermesi dışında sorunu yok.

Oyun ilk çıktığı zaman 2021 yılında oynanmayacak halde olan bir haldeydi oyun bile değildi. 2 yılda ancak oynanabilir hale değildi ancak hala iyi değil. İyi bir oyun olsa incelemeleri yüzde 50'lerde gezmezdi. BF 1 hala serinin en iyisi ve kullanıcı incelemeleri de yüzde 80 olumlu. Ben de çok beğenmedim ve bu hali düzeltilmiş hali ise 2021'deki faciayı iyi ki görmemişim.

Hala kötu dediğin gibi oyunu gecen hafta acmak için 10dk uğraştım ya EA hata veriyor ya da Online'a bağlanma yazısı gözükmüyor

Battlefield bu üstünlüğü koruyabilir mi bilemeyiz ama BF'nin eskisine göre çok daha iyi bir konumda olduğu gayet ortada. Tabi ki oyunun çıkalı 2 yıl olduktan sonra düzelmeye başlaması büyük bir eksi ama şu an oynanmayacak durumda değil kesinlikle.

Yeni konular

Geri
Yukarı