Battlefield 4 Sistem Gereksinimleri Hakkında

ARkadaşlar başka ne bekliyorsunuz bu kadar kaliteli ve bu kadar iyi grafiklere sahip bir oyun anca bu özelliklere açılmalı bence. sistem gereksinimleri gayet yerinde bence. Online moda baktığımızda ise ben BF 3 onlineyi bayılarak oynamıştım ki BF 4 onlineye baktığımız da çok daha iyi olduğu görülüyor. Bence mantıklı bir sistem gereksinimi olmuş.

Ya 3 GB ekran kartı belleği olan kartlar ile 10 numara çalışıyor olsa GTX 630'u alır kurtulurdum.
Kartın genel olarak performansına bakmak gerek. 1 GB belleğe sahip üst seviye kartlar da olabiliyor.

Ancak genel olarak, üst seviye kartlarda 2 GB ve üzeri bellek bulunuyor yani.
Şu an üst seviye bir kart almaya kalksanız zaten minimum 2 GB bellek bulundurur içerisinde.

Ya 3 GB ekran kartı belleği olan kartlar ile 10 numara çalışıyor olsa GTX 630'u alır kurtulurdum.
Kartın genel olarak performansına bakmak gerek. 1 GB belleğe sahip üst seviye kartlar da olabiliyor.

Ancak genel olarak, üst seviye kartlarda 2 GB ve üzeri bellek bulunuyor yani.
Şu an üst seviye bir kart almaya kalksanız zaten minimum 2 GB bellek bulundurur içerisinde.

BF4'ü bakkalcılar kandırmış.
3GB Graphics Bellek :D

Açıkçası yeni aldığım gtx 770 2gb dxdiag'da 4xxx gb kullanılabilir olarak gözüküyor. GTX 660 da büyük bir ihtimal bu şekilde ise o yüzden Graphics Mem.'e 3gb yazıp 2gb bir ekran kartı seçmiş olabilirler.

Zaten belirtilen kartların 3GB belleği yok ki bu neyin kafası!! Ayrıca fake olabilir link atta görelim.

- - - Güncellendi - - -

Ekran kartı bellegi 3gb istediği gözüküyor. Yukarı da hd 7870 gtx 660 ekran kartlarının adı yazıyor. Bu kartların 3gb bellegi zaten yok. Adamlar ne içmiş onu anlamadım. Acaba amd(CF) nvidia(SL) mı yapmak gerekiyor ?

Bir konuda Sli yapsan bile bellek aynı kalır diyordu.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı