Battlefield 4 ve Hardline Alınır Mı?

Camaroo

Hectopat
Daha fazla  
Origin'de ikisi de 5 euro oldu, 4'ü kesin alıyorum. Bunun yanında Hardline almalı mıyım yoksa 4 varken almaya gerek yok mu dersiniz? Bir de en önemli sorum ikisine toplam 5 euro fazla verip digital deluxe versiyonlarını mı alayım, veya hangisini digital deluxe alayım sizce? 4'ün single modunu önceden bitirdim, yeniden oynamayacağım yani multi player modu için alıyorum. Yorumlarınızı ona göre bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Tamamdır. Hardline almaktan vazgeçtim. 4 için de multiplayerda böyle editionlar meditionlar işe yarar, zaten indirimli, almışken 2.5 euro da verelim dedim. Yine de teşekkürler :neo:

No Hardline (... :mad:)
Evet Battllefield 4 (y)
Bir BF 3-4 eskinedi bende (Onlinesi) Digital Deluxs da olabilir. Diğer ıvır zıvırları boş verin.

BF 4 online'da sıkılmak pek mümkün değil...
Zaman bulsam da 7/24 oynasam (n)
Ama Hardline'dan çok çabuk sıkılmıştım. Zaten hikayesini de yarıda bırakmıştım. Yanılmıyorsam ilk çıktığında 75 euruya almıştım (n)

İndirimden ben fazlasıyla faydalandım.

FIFA 16
BF 4
BF HARDLINE

Şu an Hardline iniyor ve 50 GB olduğunu görünce şaşırdım, bir FPS oyunu neden bu kadar büyük olur anlam veremedim ama bakıp göreceğiz.

İndirimden ben fazlasıyla faydalandım.

FIFA 16
BF 4
BF HARDLINE

Şu an Hardline iniyor ve 50 GB olduğunu görünce şaşırdım, bir FPS oyunu neden bu kadar büyük olur anlam veremedim ama bakıp göreceğiz.
Ben de kendime ve abime BF4 alacağım birazdan. Birlikte akarız artık :neo:

Sizce digital deluxe alınır mı? Aradaki fark pek de az değil, almaya karar vermiştim de şüpheye düştüm şimdi.

Ben de kendime ve abime BF4 alacağım birazdan. Birlikte akarız artık :neo:

Sizce digital deluxe alınır mı? Aradaki fark pek de az değil, almaya karar vermiştim de şüpheye düştüm şimdi.

Premium Edition tavsiyemdir :like: almamakla büyük hata etmişim çoğu serverde farklı DLC'ler bulunmakta ama 20 euro'ya Premium Edition alınırsa bütün DLC'ler açılıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı