Battlefield 5 kampanyası dahilinde ekran kartı satın aldım fakat kod çıkmadı

14759

Exapat
Makaleler
17
Kutudan çıkmaz zaten. Bildiğim kadarıyla anlaşmalı yerlerden alınca kod geliyor. Aldığın yer ile görüş.

FrontPage.

Megapat
Makaleler
3
MSI monitör alınca siteden kayıt ettirip almıştık oyunu o şekil bir şey olabilir.

14759

Exapat
Makaleler
17
Mağazayla iletişime geç.

Umutz

Hectopat
RTX model ekran kartı satın aldım kampanya dahilinde fakat kutuda oyunun kodunu bulamadım.

Computer Parts, Laptops, Gaming PCs and More Online Shopping in UAE! Best Prices Guaranteed - Microless.com

Satın aldığım site bu, yurt dışından kuzenim getirdi. Acaba kod maile mi geliyor yoksa kutuya mı koyuyorlar bilgisi olan var mı?
Kardeşim kutudan çıkmaz. Resmi sitesibe girip ürünün seri no ile kayıt oluyorsun hatta fatura görselini çekip sisteme atıyorsun. Mailine ya da hesabına oyun kodu geliyor. 3 yıl önce ben ekran kartı aldığımda işleyiş bu şekildeydi.
Selamlar

KS
eren pasabeyzade

eren pasabeyzade

Hectopat
Kardeşim kutudan çıkmaz. Resmi sitesibe girip ürünün seri no ile kayıt oluyorsun hatta fatura görselini çekip sisteme atıyorsun. Mailine ya da hesabına oyun kodu geliyor. 3 yıl önce ben ekran kartı aldığımda işleyiş bu şekildeydi.
Selamlar

hocam ne yapıcağımı şaşırdım şuan ekran kartı seri numarasını yazıyorum olmuyor.

Redeem
arkadaşlar bu kod nereden çıkıyor bilgisi olan?

ksn

Kilopat
Makaleler
1
Hocam bana Email adresine sifre ve link gonderdiler. Link'e tiklayip vermis olduklari sifreyi girerek oyun kodunu aldim ve o kodla Origin'e girerek etkinlestirdim oyunu.

Abira Wahab

Yoctopat
Yukarı