Hepsiburada kullanılmış ekran kartı gönderdi (RTX 2080Ti)

horzorot

Hectopat
Hepsiburada üzerinden bugün indirim var diye MSI RTX 2080 Ti Lightning Z aldım. Ürün öğlenleyin elime ulaştı. Henüz sistemi toplamadığımdan dolayı kutuyu açmayacaktım. 2 hafta içinde iade süreci olduğundan fikrim değişirse diye açmama niyetindeydim. Akşamleyin fikrimi değiştirip kutuyu açtığımda ise şaşkınlık içinde kaldım diyebilirim. Ekran kartının üstündeki jelatin açılmış hatta biraz buruşmuş durumda ve üzerini muhafaza eden sünger bile kenarları kalkmış vaziyette tam olarak kutuyu kapatmıyor. Bariz bir şekilde kutunun sıfır olmadığı belli, Hepsiburada ile iletişime geçtim ve yarın almaya geleceklerini söylediler. 2 gün içerisinde de değişim veya iadenin mümkün olup olmadığına dair mesaj geleceği söylendi. Defalarca alışveriş yaptığım sitede böyle bir durumu yaşamak üstelik bu kadar yüksek meblağdaki bir üründe yaşamak beni şaşırttı diyebilirim. Umarım değişim ya da iade yaparlar ve gözümdeki zedelenmiş itibarı bir nebze de olsa onarılmış olur. Hepsiburada üzerinden ürün almadan önce artık iki kere düşüneceğim.

IMAG0279.jpg
IMAG0272.jpg
IMAG0273.jpg
IMAG0274.jpg
IMAG0275.jpg
IMAG0276.jpg
IMAG0277.jpg
IMAG0278.jpg
IMAG0279.jpg
IMAG0273.jpg
IMAG0272.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Umarım kutuyu açmadan önce videosunu çekmişsinizdir. Yenisini talep edin, eğer red edilirse çok da şansınızın olduğunu düşünmüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı