Battlefield V Deneyimim

Hielah

Kilopat
Sosyal Tayfı
Öncelikle oyunu beğendiğimi söylemek istiyorum, BF1'e oldukça benziyor. BF1'e nazaran en büyük fark takım oyununa geçilmesi bence, oynarken bunu hissettim.
Ayriyatten grafikler'de gözler görülür bir fark var, görsel şölen resmen, BF1'i 108 saat oynamış biri olarak bu iki oyunun arasında ki oynanış farkı çok benzer, oynarken BF1 oynar gibi hissettim ancak grafikler daha gerçekçiydi. Eksi yönlerini söylemem gerekirse savaş atmosferi BF1'e göre biraz kötü, PUGB oynar gibi hissettim biraz. Maalesef BF1 de ki gibi kadın Annoncuer yoktu, BF1'de ki kadın Annoncuer'ın konuşmasına aşık olmuştum resmen ama BF5'de bu yok. 🙁
Ancak yine de oyunu beğendim, tüm olumsuz yorumlara rağmen satın aldım ve pişman değilim. 🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
3.5 senedir BF1 oynuyorum bende. 1 ay önce 120 TL'ye düştüğünde alacaktım BF 5'i ama çoğu kişi benzer dedi, ben de almaktan vazgeçtim.

BF1'de o kadar da hile gelmiyor aslında ama var maalesef. İşin ilginci odalar hâlâ dopdolu oluyor.

Almalı mıyım sence, BF 5'i?
Bana sorarsan alma. Alacaksan o kadar para verme. Daha uygun fiyata edinebiliyorsan al bence. Oynadığında BF1'e göre yapmacık olduğunu az çok anlayacağını düşünüyorum :)

Ben aldığıma pisman degilim açıkçası zevkle oynuyorum. BF1'e benzediği doğru. En büyük farklar grafik ve takım oyunu olması BF5'in.

Yanlış hatırlamıyorsam sende i5-9400F vardı. İşlemci kullanımı olarak BF1'e oranla nasıl bir değişiklik var? Genel olarak benzer mi yoksa full %100 usage'da mi çalışıyor? Ben de bugün indireceğim oyunu Origin'den, daha önceden alıp kendi sistemimde oynamak bir türlü nasip olmamıştı, ona göre şimdiden oluşacak olan darboğaz hakkında biraz da olsa ön fikir sahibi olmak istedim 🙂.

Yeni konular

Geri
Yukarı