Baykar'dan staj için mülakata çağrıldım

kaansecret

Centipat
Vallahi mutluluktan ağlayasım geliyor bu noktaya geldiğim için. :D Tabii her şey netlik kazanmadı ama buraya kadar gelebildiğim için kendimle gurur duyuyorum. Tabii başka kimlere geldi mesaj bilmiyorum ama yine de insan mutlu oluyor. Darısı benim gibi hayalleri & hedefleri olan, liyakat ve iş ahlakı sahibi tüm arkadaşlarımın başına inşallah. Mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim. :)

Vallahi mutluluktan ağlayasım geliyor bu noktaya geldiğim için. :D tabii her şey netlik kazanmadı ama buraya kadar gelebildiğim için kendimle gurur duyuyorum. Tabii başka kimlere geldi mesaj bilmiyorum ama yine de insan mutlu oluyor. Darısı benim gibi hayalleri & hedefleri olan, liyakat ve iş ahlakı sahibi tüm arkadaşlarımın başına inşallah. Mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim. :)

Tebrik ederim kardeşim, başarıların daim olsun.

Öncelikle tebrik ederim. Umarım bundan sonraki akademik hayatınızda da istediğiniz, arzu ettiğiniz her şeyi gerçekleştirirsiniz.
Özel olmayacaksa acaba hangi bölüm okuyordunuz/bitirdiniz? Ve son olarak A sınıf bir üniversitede mi eğitimizi sürdürüyordunuz veyahut tamamladınız?

Öncelikle tebrik ederim. Umarım bundan sonraki akademik hayatınızda da istediğiniz, arzu ettiğiniz her şeyi gerçekleştirirsiniz.
Özel olmayacaksa acaba hangi bölüm okuyordunuz/bitirdiniz? Ve son olarak A sınıf bir üniversitede mi eğitimizi sürdürüyordunuz veyahut tamamladınız?
Ankara Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi bölümünü okuyorum daha 1. sınıfım ama çağrılma nedenimin geçmiş yıllardan süregelen tecrübem olduğunu düşünüyorum 6 yıl Freelance, 12 yıl (ilkokul 2 :D) programlamayla uğraşıyorum. CV'mde var birkaç şey bence o yüzden çağırdılar.

Vallahi mutluluktan ağlayasım geliyor bu noktaya geldiğim için. :D tabii her şey netlik kazanmadı ama buraya kadar gelebildiğim için kendimle gurur duyuyorum. Tabii başka kimlere geldi mesaj bilmiyorum ama yine de insan mutlu oluyor. Darısı benim gibi hayalleri & hedefleri olan, liyakat ve iş ahlakı sahibi tüm arkadaşlarımın başına inşallah. Mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim. :)

Tebrik ederim seni abi. Ben daha üniversiteye bile adım atamadım lisedeyim fakat düşündüğüm bölüm havacılık olduğu için en az senin kadar mutlu oldum. Derslerim iyi gidiyor. İnşallah üniversiteye yerleşip bir gün ben de çağırılırım :)

Tebrik ederim seni abi. Ben daha üniversiteye bile adım atamadım lisedeyim fakat düşündüğüm bölüm havacılık olduğu için en az senin kadar mutlu oldum. Derslerim iyi gidiyor. İnşallah üniversiteye yerleşip bir gün ben de çağırılırım :)
İnşallah kardeşim, kendini olabildiğince geliştirmeye odaklan, yat kalk kendini geliştir. İnan bana kalifiye adama iş bulmak zor değil bence

Merhaba, ben de 4 gün önce Online mülakata katıldım ilk mülakat deneyimimdi ve mülakatı gerçekleştirenler gerçekten çok cana yakınlardı. Heyecandan hiçbir şey görmedim sadece konuştum dolayısıyla nasıl geçtiği hakkında bir fikrim yok 1 ay içerisinde sonuçlar belli olacakmış ama ben de sizin gibi ön elemeyi geçip Online mülakat aşamasına gelebildiğim için bile çok gururlu ve heyecanlıyım. İnsanın emeklerinin sonuç verdiğini görmesi ne mutlu her şey gönlümüzce olur umarım. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı