Bayram harçlığınız ne kadar?

Biraz agresif olacak ama gezmedik gezmeyi düşünmüyorum, el öpmedim öpmeyi düşünmüyorum diyen arkadaşlar bu konunun altına neden mesaj atıyorsunuz ki?
Edit:180
Çünkü harçlık el opulunce verilen bir şey. Een azından çevremde öyle. Ve ben de bayramda el opmeyi, para almak için insanlarin egosunu tatmin etmeye çalışmak gibi buluyorum. Para vermek, yardımcı olmak istiyorsa normal günlerden birinde de verebilir. Paraya sadece bayram günlerinde ihtiyacimiz olmuyor yani.

Ama yine de ben bayramda el openlere saygı duyuyorum. Kimsenin düşüncesine saygısızlık etmek istemem, yanlış anlaşılmasın.

Yaş 34 oldu. Artık biz vermeye başladık. Hiçte güzel bir durum değilmiş 😀 😀 , Büyüklerimizi şimdi anladım.

Paran çok olursa vermek de güzel,yigenler sıraya diziliyor gözleri parlak sevinçli, mutlu olmaları huzur verici geliyor bana. Yaş 33. Bu arada param çok değil 🤗😭

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı