Bayramda 10 gün evde yalnızken yapılacaklar

Bayram kurban bayramı olunca, eskiden benle kuzenim arsa arsa gezip kurban kesimi var mı, diye bakardık. 😁Bayram harçlıkları alınınca doğru internet kafeye.
Aynısını biz de 5-6 sene önce yapardık köyümüzde. Kim keserken zorlandı, kim kurbanı kaçırdı diye rapor tutardık. İzleyip izleyip gülerdik :)

Arkadaşlar ailem uçak biletini aylar öncesinden aldı. Ama bana almadılar çünkü ben üvey evlat muamalesi görüyorum onların gözünde hahahah önerilerinizi uygulamaya çalışacağım. Umarım bir köşede çürümüş bir beden olmam 10. günün sonunda :D

Arkadaşlar ailem uçak biletini aylar öncesinden aldı. Ama bana almadılar çünkü ben üvey evlat muamalesi görüyorum onların gözünde hahahah önerilerinizi uygulamaya çalışacağım. Umarım bir köşede çürümüş bir beden olmam 10. günün sonunda :D
Yanlızlık iyidir. Hep yanında olmayacaklar birine bağlı kalmamayı öğrenirsin. Eğitim, gıda, sağlık alanında sıkıntı çıkarmadıkları sürece çokta takma. Duygusal olarak hayata hazırlanmış oluyorsun.

Lise 3 yaz tatiliydi. Elektronik işinde çalışıyordum. Arife günüydü. Ben çatıda uydu çanağı ayarlamaya çalışırken, bildiğiniz koca bir öküz indirdiler, kasalı bir arabadan. Tam indirirlerken, orta yaşlı bir adama bir tosladı, adam kıpırdayamadı yerinden. Öküzü hemen bahçelerine götürmüşlerdi. Herkes adamın başına toplanmıştı. Daha sonra ambulans gelip adamı götürmüştü. Büyük ihtimal kaburgaları kırılmıştı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı