Bayramda en sevdiğiniz tatlı hangisi?

Hangi tatlı?

• Sütlü tatlılar

Oy: 19 33,9%
  • Şerbetli tatlılar

Oy: 21 37,5%
  • Diğer tatlılar

Oy: 4 7,1%
  • Hepsi

Oy: 8 14,3%
  • Tatlı Sevmiyorum

Oy: 4 7,1%

• Oy verenlerin toplamı
    56
  • Anket kapandı .
Şöbiyet ve 1kg. Hocam antep de denediniz mi hiç şöbiyeti? 1kg yedigin an acilden cıkamazsın :) bizim burada baklava tanesi 1TL iken şöbiyet 15TL idi oyle dusunun fıstık miktarını.

Fıstıklı değil daha çok fındıklı yiyorum olduğum bölgeden dolayı. Şerbetli tatlıları ayran ile yiyorum bundan dolayı baymıyor beni, ondan fazla fazla yiyebiliyorum. Tabii hep böyle yapmıyorum, ufak bir abartı olabilir 1kg ama yakalarsam 5-6 parça bir oturuşta yiyorum genel olarak.

Fıstıklı değil daha çok fındıklı yiyorum olduğum bölgeden dolayı. Şerbetli tatlıları ayran ile yiyorum bundan dolayı baymıyor beni. Ondan fazla fazla yiyebiliyorum, tabii hep böyle yapmıyorum. Ama yakalarsam 5-6 parça bir oturuşta yiyorum genel olarak.

Ayranla yiyen olarak ilk defa seni duydum hocam. Yolun duserse bu taraflara şöbiyeti bir de Koçak'dan denetelim sana.

Ayranla yiyen olarak ilk defa seni duydum hocam. Yolun duserse bu taraflara şöbiyeti bir de koçak'den denetelim sana.

Teşekkürler, genelde insanlar ayranla yediğimi duyunca şaşırıyor ama ben çok seviyorum. Yolum düşerse neden olmasın.

Geri
Yukarı