Bazı illerde halk sokaklarda

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biliyor olmak için merkez başkanı olman lazım. Hem her şeyi biliyor musun illaki bir kaynak var senin mantığına hangisi yatıyorsa inanıyorsun.
Her konu için bu böyle değil mi?
Zeki, "internet nasıl kullanılır?" bunu öğrendikten sonra gelir misin foruma rica ediyorum. Dedem bile senden daha sorgulayıcı internette.

Biliyor olmak için merkez başkanı olman lazım. Hen her şeyi biliyor musun illaki bir kaynak var senin mantığına hangisi yatıyorsa inanıyorsun.

Bunları cidden düşünerek mi yazıyorsunuz yoksa CTRL+C CTRL+v mi? Lütfen 2. Seçenek deyin lütfen.

Biliyor olmak için merkez başkanı olman lazım. Hen her şeyi biliyor musun illaki bir kaynak var senin mantığına hangisi yatıyorsa inanıyorsun.
Kaynak var, kaynak var. Bizde güvenilir bir yerden var.

A partisi koyunları kendi milletine sırf sokağa çıkıp hakkını aradığı ve ülkeyi bu duruma getiren a partisinin istifa etmesini istediği için “kahpe, Vatan haini, terösitler” kelimelerini söylemeye başladılar bazıları da dış güçlerin oyununa geldi diyorlar, reisimiz yanındayız diyor bunları okurken çıldırıyorum, bildiğim tek şey hepsi koyun.

Bu durum her iki taraf içinde geçerli ama bir tarafın diğerine üstünlüğü yok.
Bir tarafın üstünlüğünü söyleyeyim ben sana. İnternet kullanmayı bilmeleri, özgür olmaları ve din yandaşlarına göz açtırtmamaları. Yeterli oldu mu sayayım mı daha?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı