Bazı illerde halk sokaklarda

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet, ODTÜ'lü öğrencilere biber gazıyla müdahale ediliyor. :) O öğrenciler, senin ülkeni en üst seviyeye taşıyacak kişiler ama sen onlarla konuşmak yerine biber gazı sıkıyorsun. Müthiş eğitime yatırım.
Bu ülke insanı ODTÜ mezunlarını hak etmiyor. Onlar da zaten ilk fırsatta yurt dışına gidiyorlar. Umarım muayene olacak doktor bulamazlar!

Olay en iyi üniversite- en kötü üniversitede olmak değil, ne olursan ol, hükümet karşıtı bir şey söyleyemiyorsun.
Şu anda medya üzerinde genel olarak eylemde bu öğrenciler gözüküyor, ondan dolayı ondan örnek veriyorum yoksa bu işin üniversitesi falan yok. Bunları yapıp "gençlere yatırım yaptık" demelerini eleştiriyorum yani.

Sokaklara dökülerek bunların ekmeğine yağ sürmekten başka bir iş yapmıyorlar. Alın size olacakları sıralayayım; bunların arasına 2-3 tane provokatör salarlar. Daha sonra onlar bahane edilerek OHAL ilan edilir, oda yetmez RTE'nin süresi uzatılır. Sonra bu hainler sosyal medyadan haberleşiyorlar derler ve onu da yasaklarlar falan falan...

Yani işin özeti çözüm sokakta değil, sandıkta.

Bu ülke insanı ODTÜ mezunlarını hak etmiyor. Onlar da zaten ilk fırsatta yurt dışına gidiyorlar. Umarım muayene olacak doktor bulamazlar!
Zaten şimdiden nitelikli eleman, mühendis gibi insanları bulamamaya başladılar. Bir ülkenin hem ekonomi hem de eğitim sistemi ile birlikte çöktüğüne hep beraber şu an tanıklık ediyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı