Bazı kadınlar neden erkeklere karşı böyle?

Taraflı bir kaynak olduğu biliniyor oraya herkes yazabilir. Bunu kast ettim düzgün bir kaynak yoksa benim söylediğim doğru demektir. Ayrıca kaynak bölümündeki neredeyse tüm kaynaklar feminist sitelerden alınmış.

Bende onu diyecektim. Wikipedia kurucusu bile şu anki Wikipedia'dan memnun bile değil.

Hocam bir tane sapık sevgilisi yüzünden bütün erkekleri neden sapık olarak adlandırıyorlar? Babaları, amcaları da mı sapıkmış?
Biz böyle kadınlara kısaca mal diyoruz. Etiket koysak alnına o kadının, etiket için harcanan ufacık kağıdın maliyeti o kadından daha fazla olur. Kuruş değeri olmayan ve ayıptır söylemesi g*tü kalkık olan kadınlara yavşamazsak, kadın değersiz olduğunu anlar sonra bize muhtaç kalır. Olay bu kadar basit.

Az önce bir video gördüm, kadınlara Türk erkeklerini 3 kelimeyle anlatın diyorlar ve verilen cevaplar şu tarzda:
  • Sapık
  • Kro
  • Keko
  • Cahil
  • Kütük
  • Hödük
Bu arkadaşlar babalarına karşı da mı böyle? Neden bazıları kendilerini erkeklerden kat kat üstün görüyor?

Onların pırıl pırıl olan ruhları ve her zaman haklı çıkan bantları yüzünden olabilir.

Geri
Yukarı