Bazı kişiler Ekrem İmamoğlu'nu neden sevmiyor?

Konu başlığındaki gibi neden sevmiyorlar? Bence başarılı bir belediye başkanı.

Hocam büyükşehir belediye başkanı değiştiğinden bu yana hiç öyle mükemmel bir hizmet görmedim.
İstanbulkart tarafında sadece iyi şeyler yapıyor benim bildiğim kadarıyla. Ulaşım sorunu yine aynı. Deprem dolayısıyla İstanbul'un boşaltılması için çalışmalar yapılması gerekiyor ama ben bununla ilgili bir çalışma da görmedim. Köpeklerin toplatılması gerekiyor ama yine bununla ilgili bir çalışma da görmedim.
Rastgele insanlara saldırıyorlar bizim burada.
Şahsen ben sadece Ekrem İmamoğlu'nu değil hiçbir siyasetçiyi sevmem. Özellikle Sinan Oğan olayı sonrasında siyasetçileri daha çok sevmemeye başladım.

Son düzenleme:
Konu başlığındaki gibi neden sevmiyorlar? Bence başarılı bir belediye başkanı.

Bizim milletimiz bir şeyden neden nefret ettiğini bilmiyor. Adama ,'Atatürk'ten nefret edebilirsin ama neden olduğunu söyler misin?' diyorum eveveveğeğeeveveğeve diyor.

Ben kendisini oldukça seviyor ve yaptığı işleri beğeniyorum. Özellikle altyapı konusunda gerçekten iyi işler yaptı. Hemde hükumet yeterince bütçe ayırmıyorken yaptı bu işleri. Mükemmel biri mi? Hayır değil. İstanbul nüfusu bu durumdayken harika bir yönetim beklenemez bence.

Milleti sen git kazaniyoruz diye gazla, sonra "ilk tur %60 kanzi" de. Sonra da niye sevilmiyorsun? En azindan benim İmamoglu'ndan soguma sebebim bu.

Bizim durust siyasetciye ihtiyacimiz var, gazlayan siyasetciye degil.

Bazıları icraatlarını yeterli bulmuyor ve hali hazırda yapılan projelerin üstüne yattığını söylüyor. Çoğu CHP'den dolayı sevmiyor. Aynı adam aynı işlerle AKP'den falan girseydi, çok daha fazla sevilebilirdi :)

Hocam büyükşehir belediye başkanı değiştiğinden bu yana hiç öyle mükemmel bir hizmet görmedim.
İstanbulkart tarafında sadece iyi şeyler yapıyor benim bildiğim kadarıyla. Ulaşım sorunu yine aynı. Deprem dolayısıyla İstanbul'un boşaltılması için çalışmalar yapılması gerekiyor ama ben bununla ilgili bir çalışma da görmedim. Köpeklerin toplatılması gerekiyor ama yine bununla ilgili bir çalışma da görmedim.
Rastgele insanlara saldırıyorlar bizim burada.

İlçe bazlı kentsel dönüşüm çalışmaları yapılıyor diye biliyorum hocam. Şu an ne alemde bilmiyorum ama.

Bazıları icraatlarını yeterli bulmuyor ve halihazırda yapılan projelerin üstüne yattığını söylüyor. Çoğu CHP'den dolayı sevmiyor.

Başlanan ama bitirilmeyen projeleri iptal etseydi bu sefer de "Ekrem proje iptal ediyor" diye ağlayacaklardı. Bu halkı anlamak çok zor.

Geri
Yukarı