Be Quiet! Pure Rock 2 BK007 alınır mı?

Hayırlı olsun gelince bir testini yaparsın. Hazır elindeyken stok fanınla stres testi ve oyun testlerini yapıp not al sıcaklıkları, gelince kıyaslamasını yaparsın direkt. Benim çok acelem yok işlemci kullanımı %70 altında kaldığında fanlar son hız dönmüyor ve sessizliğine devam ediyor 7X ama %70 üzerine çıktığı anda veya oyun esnasında tarayıcıyı falan açtığımda vuruyor son hıza.
Birkaç zorlayıcı oyunum var onlarda testini yaparım, size de daha doğrusu foruma bir inceleme açarım.

Birkaç zorlayıcı oyunum var onlarda testini yaparım, size de daha doğrusu foruma bir inceleme açarım.

Wraith Spire ile bu 7X'i kıyasladığımda sıcaklıklar 4-5 derece civarı düşmüştü ama asıl olay sesti işte. Oyunlarda 1500 RPM nere, 2800 RPM nere.

Wraith Spire ile bu 7X'i kıyasladığımda sıcaklıklar 4-5 derece civarı düşmüştü ama asıl olay sesti işte. Oyunlarda 1500 RPM nere, 2800 RPM nere.
Bilemiyorum artık, yarına ya da öbür gün gelir kurulumunu yapar cumaya da hallederim herhalde üşenmezsem :D

O ürün kötü bir tercihti 😁

O ürün kötü bir tercihti 😁

İlk başta iyiydi 170 TL için. 2 kat daha güçlü karta geçtim e işlemci de ona göre yükleniyor şimdi. Şöyle 1700 RPM'e kadar sıfır ses ama 1900-2000 RPM dedin mi gürültülü oluyor. Bunu da öğrenmiş olduk.

İlk başta iyiydi 170 TL için. 2 kat daha güçlü karta geçtim e işlemci de ona göre yükleniyor şimdi. Şöyle 1700 RPM'e kadar sıfır ses ama 1900-2000 RPM dedin mi gürültülü oluyor. Bunu da öğrenmiş olduk.
170 TL'yi hak ettiğini söyleyemem. Ne kadar Arctic kalitesi desek, kutu içerisinden MX-4 çıkıyor falan desek de performansı kötü bir ürün. T6 gibi ucuz ve işlevsel bir soğutucuyla 5600X'e kadar kullanabiliyorsun. Ve dahili gelen fanları da o kadar gürültülü değil gürültülü geliyorsa da 1000 RPM bile ona yeter zaten.

170 TL'yi hak ettiğini söyleyemem. Ne kadar Arctic kalitesi desek, kutu içerisinden MX-4 çıkıyor falan desek de performansı kötü bir ürün. T6 gibi ucuz ve işlevsel bir soğutucuyla 5600X'e kadar kullanabiliyorsun. Ve dahili gelen fanları da o kadar gürültülü değil gürültülü geliyorsa da 1000 RPM bile ona yeter zaten.
@kino'nun siyah-siyahımsı ürünleri önde tutup kasa içi harmoniyi yakalama merakı var. 😅 Yoksa 170 TL'ye Snowman falan bulurdu ama derdi başkaydı.

@kino'nun siyah-siyahımsı ürünleri önde tutup kasa içi harmoniyi yakalama merakı var. 😅 Yoksa 170 TL'ye Snowman falan bulurdu ama derdi başkaydı.
Evet, bu sebeple ona özellikle 224-XT Black önermiştim ama Freezer 7X'in fiyatına kapıldı. :D

Şimdi T6 Ultra gibi ürünler iki yönden ters bana birisi düşük malzeme kalitesi (üzerindeki fanların tanesini 30 TL'ye satıyorlar), diğeri kötü tasarım. %90 SE-224-XT alacağım BK007'nin tasarımı çok cezbetti ama bu fiyattan olmaz. Yarın akşam veya Perşembe sipariş geçerim büyük ihtimalle. Arctic 7X'i alırken de demiştim beni geçici olarak Spire gürültüsünden kurtarsın diye. 6600 XT'yi biraz beklemedik aldım malum iyi fiyattan düşürünce planlar dahilinde değildi. 5500 XT kalsa uzun süre kullanırdım bunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı