Rehber Bedava 3 aylık Game Pass Kodu Alma

Gidişat: Steelseries GG --> Discord --> Game Pass

Öncelikle aşağıdaki adımları uygulayın.
  1. Steelseries GG uygulamasını indirin. Hesap açıp oturum açın. E-postanızı doğrulayın.
  2. Moments ayarını aktif edin.
  3. Size verdiği kodla yeni, hiç Nitro almamış Discord hesabına Nitro tanımlayın.
  4. Bu linkten VPN uzantını indirin. Almanya seçin. Aktif edin.
  5. Gizli sekmeye gidin.
  6. Discord'un sitesine gidin. Yeni nitrolu DC hesabınızla oturum açın.
  7. Hediye envanteri bölümünden kodları alabilirsiniz.
Verdiği kodlar:

Yeni hesaplar için geçerli;

2 aylık Ultimate Game Pass
1 aylık PC Game Pass

Bunu da merak edebilirsiniz:

Son düzenleme:
İyi de verdiği kodlar region farkından dolayı kullanılamıyor. Ya da ben yapamadım.

Nitro linkini açtığım zaman geçerli değil diyor neden ki?

Nitro linkine girmeden önce Almanya'ya bağlanman lazım ben öyle çözdüm.

Bende de aynısı oldu, çözüm bulursan yazar mısın?

Bu da aynı şekilde. VPN ile Almanya'ya bağlanıp gizli sekmeden Discord'a girin.

Son düzenleyen: Moderatör:
MS hesabınızın bölgesini Almanya yaptınız mı?
Yapmadım adımlarda öyle bişey yazmıyordu benimde aklıma gelmedi. Bölgeyi değiştirmemiz mi gerekiyor? Düzeltme: bölgeyi almanya yapıp denedim bu seferde " bankanıza danışın onay alamadık" hatası veriyor. kart istedi kartı girdim ve böyle uyarı verdi. çözümü bilen var mı?

Son düzenleme:
Yapmadım adımlarda öyle bir şey yazmıyordu benim de aklıma gelmedi. Bölgeyi değiştirmemiz mi gerekiyor? Düzeltme: Bölgeyi Almanya yapıp denedim bu sefer de " bankanıza danışın onay alamadık" hatası veriyor. Kart istedi kartı girdim ve böyle uyarı verdi. Çözümü bilen var mı?

Ben de bu aşamada takılınca bıraktım şahsen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapmadım adımlarda öyle bişey yazmıyordu benimde aklıma gelmedi. Bölgeyi değiştirmemiz mi gerekiyor? Düzeltme: bölgeyi almanya yapıp denedim bu seferde " bankanıza danışın onay alamadık" hatası veriyor. kart istedi kartı girdim ve böyle uyarı verdi. çözümü bilen var mı?
Ben de bu aşamada takılınca bıraktım şahsen.
Kartımı onaylamadığında bir tane sanal banka kartı oluşturarak denediğimde oldu.

Geri
Yukarı