Rehber Bedava 3 aylık Game Pass Kodu Alma

Gidişat: Steelseries GG --> Discord --> Game Pass

Öncelikle aşağıdaki adımları uygulayın.
  1. Steelseries GG uygulamasını indirin. Hesap açıp oturum açın. E-postanızı doğrulayın.
  2. Moments ayarını aktif edin.
  3. Size verdiği kodla yeni, hiç Nitro almamış Discord hesabına Nitro tanımlayın.
  4. Bu linkten VPN uzantını indirin. Almanya seçin. Aktif edin.
  5. Gizli sekmeye gidin.
  6. Discord'un sitesine gidin. Yeni nitrolu DC hesabınızla oturum açın.
  7. Hediye envanteri bölümünden kodları alabilirsiniz.
Verdiği kodlar:

Yeni hesaplar için geçerli;

2 aylık Ultimate Game Pass
1 aylık PC Game Pass

Bunu da merak edebilirsiniz:

Son düzenleme:
@Bilişsel Hack sadece bu değil tabi de mesela vaktinin büyük kısmını oyuna harcayıp atıyorum bir oyunu 2-3 günde bitirenler için bu platform ideal olabilir ama ben mesela oyunu satın alma taraftarıyım. İstediğim zaman indirip oynamak isterim. 2-3 senede bir kurup oynadığım oyunlar var mesela. Bana ters düşüyor bu tür abonelik sistemi. Oyunlara yama kurma taktikleri de var ama hepsine de olmuyor sanırım. Hileli oynamak istesen trainer çalıştıramıyorsun 😁

şimdi ben aldıktan sonra discord nitro yu iptal edersem gene 18 lira döner bana değilmi

ben galiba aldıktan sonra tr den girdikten sonra almanyadan girdim olmadı

telefondan vpn ile girince oldu teşekkürler

Son düzenleme:
@qoray99 Önce 2 aylığı kullan. 1 aylığı kullanırsan 2 aylığı kullanamazsın. Kodlar yeni hesaplar için geçerli.

Buradan indirin. Sonra adımları takip edin.

Deme yaaa tüh, konuya eklerseniz benim gibi bilmeyenlere faydası olur hocam :/ yeni hesap açmak zorunda kalacağız şimdi neyse :( Peki yeni hesapta ilk 2 aylığın sonra 1 aylığın kodunu hemen gireyim mi birlikte yoksa 2 ay geçtikten sonra mı 1 aylığın kodu girmeliyim?

Son düzenleme:
Bana kod gelmedi, nereye düşüyor kod ? Oyunların kodu var discord göremedim programda.

Kodu aldım, 26,99 ödeyecek miyiz ?

Ekran görüntüsü 2022-12-08 162902.jpg

Son düzenleme:
Yan hesabıma bu şekilde nitro aldım şimdi. Hediye envanterimde 3 tane öge var. 1 Aylık PC Gamepass (14 Ocak son kullanma tarihi), 3 Aylık PC Gamepass (26 Nisan son kullanma tarihi) ve 2 Aylık Xbox Ultimate Gamepass (27 Nisan son kullanma tarihi). Bunları hangi sırayla kullanmam daha verimli olur acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı