Bedava Discord Nitro nasıl alabilirim?

Şu sitedeki renkli kodları bir bota at sonra eğer geçersiz derse kodlar geçersizdir.

Site linki:
Nitro Generator
Merhaba, iyi forumlar. Twitch hesabım var, bu hesabın Discord sunucusu da var ve ben kendi profil fotoğrafımı hareketli logo yapmak istiyorum ama bunun için Nitro lazımmış. Şu anda bir gelirim yok, nasıl bedava Nitro alabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.
Şu sitedeki renkli kodları bir bota at sonra eğer geçersiz derse kodlar geçersizdir.

Site linki:
Nitro Generator

Merhaba, iyi forumlar. Twitch hesabım var, bu hesabın Discord sunucusu da var ve ben kendi profil fotoğrafımı hareketli logo yapmak istiyorum ama bunun için Nitro lazımmış. Şu anda bir gelirim yok, nasıl bedava Nitro alabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Almanın yolu var bana bedava verdi. Discord kendisi verdi hem de Nitro kısmında inglizce şu yazıyordu bize zaman ayırdığın için teşekkürler bu hediyemizi kabulet 1 aylık Nitro ve yanındada 9 gün içinde alınabilir yazıyordu.

Öncelikle söylemeliyim, ucuza alınan yerler var çünkü onlar hediye kodu hilesi yapıyorlar yani onlar da aynı paraya alıyor ama bedava bulmanız mümkün değil.

Alabilirsin ama bunun için Şok'tan 5 TL'lik kart çıkarman gerek. Sonra Google'a Epic Games Nitro yaz, hesap oluştur, oradan da bedava al.

Geri
Yukarı