Bedava oluşturulan web sitesine AdSense bağlanıp para kazanılabilir mi?

Ben yıllar önce biraz araştırmıştım, benim gördüğüm kadarıyla sitede reklamı direkt bedava domain ve hosting aldığın firma veriyordu. Yani onlar senin siten üzerinden para kazanıyordu. Şu anda değişmiş midir bilmiyorum.

Tabi ki kullanabilir ve para kazanabilirsiniz. Tek ve en büyük sorun sitenin Adsense için onaylanmasıdır. Hosting kaynaklı olarak site açılış hızı vs. düşük olursa onay süresini uzatabilir. Zaten bir siteyi oluştururken hemen reklam yayınlayıp para kazanamazsınız( tabi daha önceden onaylı ve pinli Adsense hesabınız yoksa).

Domaine göre değişir. Subdomain şeklinde olanlara izin vermez AdSense. Ama Freenom'dan aldığın .cf uzantısına veriyor.

Hocam .tk, .ml, .ga gibi domainler AdSense'de direkt reddediliyor. Ciddi manada söylüyorum geçen bir arkadaş da yazmıştı. Poyrazhostingde domain ve hosting 45 TL yıllık. Bu parayı da veremiyorsanız benim sunucuma bağlayabilirsiniz nameserverleri atabilirim sınırsız resellerim var.

Hocam .tk, .ml, .ga gibi domainler AdSense'de direkt reddediliyor. Ciddi manada söylüyorum geçen bir arkadaş da yazmıştı. Poyrazhostingde domain ve hosting 45 TL yıllık. Bu parayı da veremiyorsanız benim sunucuma bağlayabilirsiniz nameserverleri atabilirim sınırsız resellerim var.
Hocam kredi kartı yok o yüzden sormuştum. Biraz yeniyimde nameserverler ne oluyor ? İyi Akşamlar.

Geri
Yukarı