Bedelli askerlik yapılır mı?

Ödenir. Gerçekten, orada çekeceğin sıkıntıya değmez.
Ne sıkıntısı
Değer, kalan 5 ay sivil özgürce takılıp paranı çıkarıyorsun zaten hazır işin var. Kışlada mantık diye bir şey yok. Düşüp ölsen şehit oldu diyorlar.
Eğitim zayiatı, ne şehidi 😂

Asker asker diyorlar tek yaptığın şey dayak yemek aç kalmak tuvalet temizlemek.

Ben askerde ne dayak yedim ne aç kaldım, yemek konusunda seçici isen kusura bakma aç kalırsın, götünde kurt yoksa merak etme kimse seni durduk yere dövmez ki bunu geçtim artık dayak yok Emir var.

Son düzenleme:
Ne sıkıntısı
Eğitim zayiatı, ne şehidi 😂

Ben askerde ne dayak yedim ne aç kaldım, yemek konusunda seçici isen kusura bakma aç kalırsın, götünde kurt yoksa merak etme kimse seni durduk yere dövmez ki bunu geçtim artık dayak yok Emir var.
Askere gidipte komutandan tokat yemeyen arkadaşım yok :D Sanırım hepsinin g"tünde kurt vardı.

Askere gidipte komutandan tokat yemeyen arkadaşım yok :D Sanırım hepsinin g"tünde kurt vardı.
Ben yemedim aga, gittim yaptım çıktım, tokat yiyen var mıydı vardı hatta dayak yiyen'de vardı ki onlar da serseriydi, keko dediğimiz tiplerden.
Ben normal bir insanın dayak yediğini görmedim.

Ben yemedim aga, gittim yaptım çıktım, tokat yiyen var mıydı vardı hatta dayak yiyen'de vardı ki onlar da serseriydi, keko dediğimiz tiplerden.
Ben normal bir insanın dayak yediğini görmedim.
Serserilik yapmazsan dayak yemezsin. Ama komutanı kızdırırsan yersin tokatıda dayağıda.

Yeni konular

Geri
Yukarı