Bel fıtığı nasıl anlaşılır?

SraggzL

Decapat
Belim resimdeki gibi ağrıyor neredeyse 2 aydır en sonki fitnessa gidişimden beri ağrıyor. En sonki fitnessda "amatörce deadlift" atmıştım ve belim ağrımaya başlamıştı bazen belim geçiyor bazen geri ağrı başlıyor artık okulda bile bazen belim ağrımaya başladı sizce bel fıtığı veya başka bir hastalık var mıdır? Son olarak hastaneye gitmedim.

Dosya Ekleri

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    11,8 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleyen: Moderatör:
Arada ağrı giriyor arada geçiyorsa bu kötüye işaret hocam. Fıtık mıdır değil midir bilmem ama bende de var. Hareketime ve şeklime göre değişen bir ağrı giriyor ve çok daha kötüleşiyor bazen. En yakın zamanda doktora gidin ben gittiğimde ilaç verdiği için daha da gitmiyorum :D

Arada ağrı giriyor arada geçiyorsa bu kötüye işaret hocam. Fıtık mıdır değil midir bilmem ama bende de var. Hareketime ve şeklime göre değişen bir ağrı giriyor ve çok daha kötüleşiyor bazen. En yakın zamanda doktora gidin ben gittiğimde ilaç verdiği için daha da gitmiyorum :D

Benim belim fıtık da olmuş olabilir ya da belimde kaymışda olabilir bilemiyorum ama cevap için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı