Ben Asosyal Miyim?

• Konuyu başlatan Night
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 6B
N

Night

Ziyaretçi
Arkadaşlar size bir sorum olucak çok asoosyal bir insanmıyım ben 10 yıldan beri sadece 1 arkadaşım oldu yolda kız gorsem yolumu değitiriyorum.Geçen gün yolda yürüken kızın biri saati sordu utançtan cevap veremedim okuldan kalan vaktimle 1.30 saat ders çalştıktan sonra sadece bilgisayarla oynuyorum hoca soru soruyor bildiğim halde utanıyorum cevaplıyamıyorum ve bunun gibi büsürü sorunum var nasıl geçicek bunlar ? :(

Sende bizdensin ve aramıza hoşgeldin.
Cevap vermem gerekirse evet gerekiyor bu yaptığın asosyallik değildir. Sadece içine kapanıksın. Hem de aşırı biçimde. Oysa ki böyle topluma karışacak bir şeyler yapsan (mesela anılarını paylaştığın bir blog veya oyun oynadığın için arkadaşlarınla oyun ilerlemen hakkında sohbet veya sevdiğin insanlara kızda olabilir iltifat etmen (yalnız dozunda) ve daha bir sürü şey) sende bir yazılım değişikliğine yol açabilir ve bu iyi bir şeydir.

O adamlar işsiz ya. Ben 10 yıldır konuşuyorum onlarla. Tek artıları dersten kaytarmamı sağlıyorlar. Psikoloğa gitmen çok daha iyi olur. O adamlar gerçekten bu iş için okumuş kişiler.

Arkadaşlar size bir sorum olucak çok asoosyal bir insanmıyım ben 10 yıldan beri sadece 1 arkadaşım oldu yolda kız gorsem yolumu değitiriyorum.Geçen gün yolda yürüken kızın biri saati sordu utançtan cevap veremedim okuldan kalan vaktimle 1.30 saat ders çalştıktan sonra sadece bilgisayarla oynuyorum hoca soru soruyor bildiğim halde utanıyorum cevaplıyamıyorum ve bunun gibi büsürü sorunum var nasıl geçicek bunlar ? :(
Bende 10 yılı devirdim :) Hergün 8-16 saat bazen 3 gün aralıksız kullanıyorum. Ama sadece oyunlar değil, bilgi içinde kullanıyorum. Sizin sorununuz psikolojilik. Yardım almanız gerekebilir.

Gittim usta. Adamlar konuşmayı biliyor. Beni intihardan vazgeçirtti desem yeridir. Ama hala düşünüyorum ve gitmek de istemiyorum. Tavsiyem git, işe yarıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı