Ben mi cahilim, millet mi cahil anlamadım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sosyalde bu tiplere o yüzden izin vermiyoruz. Bilmedikleri şeyi biliyormuş gibi sallarlar ama burada sallayamaz. Sosyalde az da olsa bu gibiler çıkıyor ancak cezaları yiye yiye ya çekip gidiyor öğrenme hevesi varsa kalıp devam ediyor.

O tipler yüzünden Vista battı. Akıllı RAM kullanımıProgramların daha hızlı açılması içindi. Ama anlamadılar. 7 ve sonrası gelişmiş hali.

ram.PNG

Bu Bilgisayar'a asla XP kurmam. Geçti artık bu 10240.

• Beğen
İfadeler: MF
Bizim ülkede çok var bunlardan bizim okuldaki sözde bilgisayar öğretmenlerde böyle kafaya takılacak bir şey değil. Ayrıca 720 derece dönerse yine aynı yere gelmez mi?

Bu tip durumları görünce aklıma hep bu reklam geliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
''Melihçim eve git tamam mı, kettle'a bas.''

Renault Toros almış "Opel Vectra ile değişmem" diyen bir dayım vardı...
Ona; sen sağ oldukça Allah seni o Torostan indirmesin, deyip oradan ayrılmıştım.
Arada yaklaşık 17 yıl geçti, kendisi halen hacı muru tarzı araçlarla yollarda sürünürken (bozulma durumları...) ben Win 8.1 tarzındaki araçlarla yeri geliyor 200 km üstü suratla yolların tozunu alıyorum.

Mesajda hava atma gibi bir görgüsüzlük söz konusu değildir! Amaç o tarzdaki insanların ne kadar küçük düşündüklerini paylaşmaktı. :D

Ayrıca, o 200 km olayı aramızda kalsın. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı