Ben neden yaratıcı olmadım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen Allah'a kulluk/ibadet edesin diye geldiğin için olabilir mi? Ayrıca bu dünya'daki bilmem kaç milyar insan anca bir şeyler yapabiliyorken, sen tek başına ne yapabilirdin? Ayrıca "insan" öyle bir varlıktır ki sen yaratıcı olsaydın başkası da ben neden olmadım derdi.

Etiketleyen arkadaşa teşekkürler, bana böyle konularla gel işte.

Acaba gözünüzle okumuyor musunuz yazdıkları mı? Demek istediğim şey neden insan oldum, neden ben kulluk edilen Allah olmadım?

Çarpılacağız, lütfen yapmayalım böyle şeyler. Gerek yok yani. Yapmak için bir zorunlulukta yok.

Bak şu an çarpıldım.

Kardeşim yaratıcı seçilmedi, yaratıcı zaten seçiliydi. Yaratıcı zaten Allah'Ti.

Zaten seçili olan Allah neden ben olmadım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Acaba gözünüzle okumuyor musunuz yazdıkları mı? Demek istediğim şey neden insan oldum neden ben kulluk edilen Allah olmadım?

Bak şu an çarpıldım.

Dostum yaratıcının anlamını bilmiyorsun sanırım. Kendinle çelişme yaratıcı seçilmemiş hep var olan demektir. Sende diyorsun ki hiç seçilmemiş hep var olan şey olarak neden ben seçilmedim.

Acaba gözünüzle okumuyor musunuz yazdıkları mı? Demek istediğim şey neden insan oldum neden Ben Kulluk edilen Allah olmadım?

Bak şu an çarpıldım.

Yaşının küçük olduğunu varsayıyorum. Allah seçilmedi, o zaten vardı. Eğer gerçekten öğrenmek istiyorsan Kuran Mealini okuyabilirsin.
Moderatörler konuyu kilitlerse seviniriz.
@Rezerve6
@Lintos

Acaba gözünüzle okumuyor musunuz yazdıkları mı? Demek istediğim şey neden insan oldum neden ben kulluk edilen Allah olmadım?

Bak şu an çarpıldım.

İnsanlarla böyle tartışacaksanız ya da konuşacaksanız, konu açmamanız daha iyi olur.
Yaşının küçük olduğunu varsayıyorum.

Arkadaş bizimle eğleniyor resmen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı