''Ben Seni Arkadaşım Olarak Görüyorum'' Diyen Kıza Ne Yapılmalı?

Hiç üsteleme bence erkeklerin en büyük hatasıdır kızların üzerine gitmek. Salacaksın umursamazdan geleceksin gaddar olacaksın. Kızlara böyle bir gösterip sonra kendini çekince daha çok ilgilerini çekiyorsun. Sana mesaj atarsa hiç konuşmamazlık etme ama kısa net cevaplar ver ama yazarsa yaz sen yazma konuyu uzatma. Küs müyüz ? hayır. bir şeyin mi var ? yok hayır iyiyim. bu kadar daha uzatma yani :)

Hiç üsteleme bence erkeklerin en büyük hatasıdır kızların üzerine gitmek. Salacaksın umursamazdan geleceksin gaddar olacaksın. Kızlara böyle bir gösterip sonra kendini çekince daha çok ilgilerini çekiyorsun. Sana mesaj atarsa hiç konuşmamazlık etme ama kısa net cevaplar ver ama yazarsa yaz sen yazma konuyu uzatma. Küs müyüz ? hayır. bir şeyin mi var ? yok hayır iyiyim. bu kadar daha uzatma yani :)
Şansa bak, istemeden de hep dediklerini yapmışım. :)

Aynı cevabı 14 yıl önce aldım. Arkadaş olarak devam ettik ama 2 sene boyunca da unutamadım. defalarca şansımı denedim ama nafile. Hep aynı cevap... Bu süre içerisinde unutmak için başka kızlarla çıktım ama yok yani unutulmuyor da.. Tam pes ettim, vazgeçtim artık derken bu sefer kendisi geldi bana deneyelim diye :) Kaçan kovalanır diye bir söz var ya gerçekten çok doğruymuş geç de olsa anlamış oldum. Şuan 12 yıllık bir birlikteliğimiz ve seneye düğünümüz var :)
Arkadaş olarak devam et sen yine, olacaksa oluyor zaten..

Geri
Yukarı