Ben zeki miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunu yazacağına çok merak ediyorsan IQ testi al. Ama internetten değil, profesyonel olarak.
Zeka genellikle IQ ile ölçülür ancak zeka ne başarı ne de IQ demektir. Zekayı bilgi, IQ, başarı veya pratiklik olarak yorumlayabilirsin. Yani kişiden kişiye değişir zeka. Ancak çoğu kişi gibi IQ yönünden değerlendiriyorsan profesyonel bir test alabilirsin.

Arkadaşlar merhaba,

Ben genellikle arkadaşlarım tarafından IQ yüksek birisi olarak adlandırılırım. Bir sorun olduğunda çözüm yollarını direkt bulurum(genellikle yapmam). Hatta bir dostum bana: "sende Einstein çapı bile var." demişti.

Genel olarak her şeye bir çözüm bulabiliyorum(genellikle yapmıyorum). Tek sorunum denilen şeyi anlamam biraz sürüyor.

Genel hayatta da aynıyım ben. Aklıma öyle fikirler gelir ki. Genel olarak olgun bir kişiliğe sahibim(dostlarım söyler). Telefonuma şu ana kadar hiç TikTok indirmedim.

Gün içerisinde genellikle kodlama & yazılım projem için 2 saat, ders için 3 saat, oyun için en fazla 1 saat ayırırım. Oyunu genellikle akşamları günün yorgunluğunu atmak için oynarım. Oynadığım oyunda haxball veya Among Us.

Genellikle duygularım mantığa dayalı. Bir kişiye kin tutsam dahi kinimi söndürmeye çalışırım. Haksızsam kabul ederim ve konuyu uzatmam.

Çocuk gibi şımarmam, her gün çikolata veya pahalı yemekler gibi bir derdim yok. Karnım doysun kafasındayım(ayda en fazla 1 gofret yerim).

Günümün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiririm.

Ders notlarım genellikle 70-80. dönem sonu genel ortalamam 80'i rahat geçiyor.

Genellikle küfür kullanmam. Kullansam bile sadece samimi olduğum kişilerle ve minik küfürler ederim.

Ben zeki miyim?

Zor soru.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı