Benden daha yalnız birisi var mı?

712661

Picopat
Her zaman merak ettim, acaba benden daha yalnız birisi var mı? 15 yaşındayım, şu ana kadar hiç arkadaşım olmadı. İnsanlar beni görmezden geliyor, sadece kullanıyorlar. O kadar yalnızım ki; neredeyse her yıl arkadaş bulma umuduyla okulumu değiştiriyorum. Her gittiğim okulda sınıf öğretmeni bana; neden hiç arkadaşım olmadığını, okula neden uyum sağlayamadığımı soruyor. Sınıfta otururken sıra sayısı az olduğu için tek oturamıyorum, hiçbir erkek benimle oturmak istemiyor. Benimle oturmamak için öğretmene yalvarıyorlar. Normalde kız-erkek oturmak yasak olduğu halde, yer olmadığı için bir kızla oturuyorum. Teneffüslerde sınıftan hiç çıkmıyorum. Beden derslerinde tek başıma basketbol oynuyorum. Okul başladığı anda, her ders başladığında/bittiğinde, okulun bitmesine ne kadar kaldığını hesaplıyorum. İnternet üzerinden bile arkadaşım yok. Eve geldiğimde odamdan çıkmıyorum.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    146 KB · Görüntüleme: 230
  • 2.png
    2.png
    116,7 KB · Görüntüleme: 221
  • 3.png
    3.png
    85,8 KB · Görüntüleme: 225
Dostum arkadaşım var fakat durumdan çok hoşnut değilim aynı durumdayız nerdeyse. Seni çok iyi anlıyorum bende hiç sosyalleşemezdim (ki halen daha öyleyim) fakat bazen bazı şeyler birazcık daha rahata eriyor inan bana.

NPC olabilir misiniz? Anlam veremedim gerçekten. Karşınızdakilerde insan. Rastgele birilerini bulup konuşun. Soyutlamaya çalışmayın kendinizi.

Geri
Yukarı