Benden yaşça büyük birisinden hoşlanmak

Cinsel istek olduğunu gram düşünmüyorum. Mesela son üç gündür aralıksız onu rüyalarımda görüyorum, birisi bile cinsellikle alakalı değildi. Veya onun hakkında hayal kurarken genelde cinsellikten uzak hayaller kuruyorum. Ve kız öyle dünyalar güzeli değil. Tabii benim gözümde öyle ama genel açıdan değil.
Hocam sizin hakkınızda ne düşündüğünü biliyor musunuz? Yâni size nasıl davranıyor?

Olayın üstünden çok zaman geçti, beklediğim gibi red cevabı aldım. Sanırım boş ergenlik hevesiymiş, artık ne kadar aptalca olduğunun farkına vardım. Ama pişman değilim güzel bir tecrübe oldu.
Hocam sizin hakkınızda ne düşündüğünü biliyor musunuz? Yâni size nasıl davranıyor?
Eh, bitmiş artık yapacak bir şey yok. Kendi de farkında bunun.

Kızın kim olduğunu ve benden ne kadar büyük olduğunu boş verin. Kız benden büyük. Beni çocuğu kadar görebilecek kadar değil. Küçük kardeşi olarak görebilecek yaşta. Amacım çözüm bulmaktan çok dert yanmak. Harbi çok sıkıntılı bir durum bir türlü sonuca bağlayamıyorum ve berbat durumdayım. Çözüm aramasam bile sizce ne yapmalıyım? Bu arada profildeki doğum tarihim yanlış."

"Benden ne kadar büyük" olduğunu boş verin. Bu cümleden sonra herhangi bir tavsiye vermemize zaten gerek kalmamış iyi günler.

Red verenin ne dediğini veya nasıl bir konuşma yaptığını merak ettim açıkçası 😀 @329112 hocam sorun olmazsa bir kısmını yazabilir misiniz? Nasıl red etti sizi?
Bir saat kadar farklı konularda sohbet ettik sonra sessizlik anında söyledim hoşlandığımı, anlamamazlıktan geldi ama çok iyi anladı. Sonra baktım beklediğim gibi reddetti konuşmayı kısa kesip gittim. İşin kısası bomboş bir işmiş. O günden sonra konuşmadık konuşasım da yok zaten kalsın, mümkünse hiçbir yerde rastlaşmak istemiyorum.

İlginç bir olay gerçekten, 14 yaşında olup 26 yaşındaki birine saplantı derecesinde aşık olmak baya bir garip.
Ergenlik işte, yapacak bir şey yok, ki aslında güzel tecrübe oldu son zamanlarda yaşıtım birisine ilgi duymaya başladım fakat baktım ki çok zor ve harap edici bir süreç olacak unutmaya başladım. Pişman değilim yani.

Geri
Yukarı