Kendimden yaşça büyük kız ile konuşuyorum

Ya 15 yaşındasın reşit değilsin, biri sizi şikayet etse 25 yaşında sevgilisi var diye. sevgilin sübyancı pedofili diye adı çıkar.
Bir kendine gel la. Sen bir 18 ol ondan sonra ne yapacaksan yap.

Ya 15 yaşındasın reşit değilsin, biri sizi şikayet etse 25 yaşında sevgilisi var diye. sevgilin sübyancı pedofili diye adı çıkar.
Bir kendine gel la. Sen bir 18 ol ondan sonra ne yapacaksan yap.
Anlıyorum şu makaleyi okumanızı istiyorum çünkü 15 16 yaşında bir çocuk için karşına çıkması gereken en büyük sorun şu olmalı galiba :D Hah buldum konuyu sonunda
Neyse en azından para kazanıyorum konfora alışık değilim Gidip biryerde çalışabilecek potansiyeldeyim.

Yok para kazanıyorum farklıyım falan diye düşünme. Sen de klasik bir ergensin kabul et şunu. Sadece 15 yaşında olup çalışan sen değilsin. Her ergenin vardır bir olgun kızla olma hayali ileride bu konuyu silmek ve unutmak isteyeceksin emin ol. Bana güven.
Hayır ben yaşıtlarımdan olgunum şu an istesem güzel bir felsefe yapabilirim ama yapmayacağım 15 yaşında çoğu farkında değil siz çok klasik yaşamışsınız.

Kız, yaşın küçük diye seni kardeşi olarak görüyordur. Bunun için sana samimi davranıyordur. Kızın samimi davranmasını "benden hoşlanıyor, benle flört ediyor" diye yorumlaman tamamen senin aklında uydurduğun bir düşünceden ibaret. 20'li yaşlarda bi kızın, 15 yaşındaki birine farklı gözle baktığını düşünmüyorum. Kaldı ki -senin dediğin gibi- sana başka bi gözle bakıyorsa, bu o kızın normal bir psikolojiye sahip olmadığını gösterir.

Ergenlik yaşlarını atlattığında bu konuya denk gelirsen, "Ben ne kadar saçma şeyler düşünüyormuşum" diye utanacaksın. Daha çocuk olduğun için böyle tuhaf düşüncelere sahip olabilirsin.

Son düzenleme:
Hayır ben yaşıtlarımdan olgunum şu an istesem güzel bir felsefe yapabilirim ama yapmayacağım 15 yaşında çoğu farkında değil siz çok klasik yaşamışsınız.
Hayır ben olgunun diye ısrar etmen bile olgun olmadığını gösteriyor. Bak dostum akışına bırak bu konuyu da istersen uzat istersen uzatma. İleride bu konuyu görürsen anlarsın ne demek istediğimizi.

Hayır ben olgunun diye ısrar etmen bile olgun olmadığını gösteriyor. Bak dostum akışına bırak bu konuyu da istersen uzat istersen uzatma. İleride bu konuyu görürsen anlarsın ne demek istediğimizi.
Dediğine göre cevap veriyorum kişiliğimi karakterimi bilmeden bunu diyorsunuz bende çocuklaşıyorum çünkü Ne kadar anlatsamda gerçek karakterimi kişiliğimi bilmediğiniz için anlamsız bir muhabbet dönecek burada

Kız, yaşın küçük diye seni kardeşi olarak görüyordur. Bunun için sana samimi davranıyordur. Kızın samimi davranmasını "benden hoşlanıyor, benle flört ediyor" diye yorumlaman tamamen senin aklında uydurduğun bir düşünceden ibaret. 20'li yaşlarda bi kızın, 15 yaşındaki birine farklı gözle baktığını düşünmüyorum. Kaldı ki -senin dediğin gibi- sana başka bi gözle bakıyorsa, bu o kızın normal bir psikolojiye sahip olmadığını gösterir.

Ergenlik yaşlarını atlattığında bu konuya denk gelirsen, "Ben ne kadar saçma şeyler düşünüyormuşum" diye utanacaksın. Daha çocuk olduğun için böyle tuhaf düşüncelere sahip olabilirsin.
Ben kızla sadece vücuden hoşlandım yani duygusal birşey yok. O kadar saf değilim ne diye böyle düşünüyorsunuz istediği gözle baksın ben zevkim için konuşup fotoğraflarını vb. istedim beni kullanmak için yapıyorsa yapsın Kendimi anonim tutuyorum Kişisel veri vb. paylaşmadıktan sonra sıkıntı yok. Kendimi tatmin etmek için Zorlamıştım biraz şimdide bıraktım ara sıra konuşuyoruz. Kızın normal olmadığını biliyorum kaç kişi ile konuşup gördüm zaten 20 25 yaşında biri benimle konuşurken bile Nasıl konuşup iletişim düzeyini ayarlamasını bilir zaten ancak direkt. yaşıttımmışçasına konuştuğu için bir gariplik var. İletişim stilindede aynı şekilde. Yani bunun saçmalığını biliyorum ama bilerek yapıyorum :D

Geri
Yukarı