Benden yaşça büyük birisinden hoşlanmak

Aşk olmadığını, sevgi olduğunu iddia ediyorsun. Peki, onu diğer kızlardan ayıran şey nedir? Onu tanıyor musun, ne zamandan beri tanıyorsun?
7-8 ay olmuştur. Onu özel yapan şey bana göre tavırları, ilgilendiği alanlar, ve genel olarak hoş bir insan olması.
Neden yaşını belirtmek istemiyorsun? Eğer ergen isen çok normal, aşktır.
Evet ergen sayılabilecek kadar küçüğüm. Madem bu kadar ısrar ettiniz yaşım 14.
Aşk olmadığını, sevgi olduğunu iddia ediyorsun. Peki, onu diğer kızlardan ayıran şey nedir? Onu tanıyor musun, ne zamandan beri tanıyorsun?
Ve bu arada işin içinde elbette cinsellik var. Hangi aşkta olmamıştır ki. Ama benim için o kadar önemli bir unsur değil.

Dostum, doğruları konuş; yalancıyı yemiyorlar. Seninki muhtemelen sadece çocukluktur. Kendini sorgula ve kendine karşı dürüst ol.
Ben bunu düşündüm zaten ve sadece bundan dolayı olmadığını söyleyebilirim. Dediğim gibi kız öyle dünyalar güzeli değil. Hoş bir insan ve ben bu özelliğini sevdim. Onun dışında ilgilendiği alanlar güzel genel olarak hoş birisi.

Ben bunu düşündüm zaten ve sadece bundan dolayı olmadığını söyleyebilirim. Dediğim gibi kız öyle dünyalar güzeli değil. Hoş bir insan ve ben bu özelliğini sevdim. Onun dışında ilgilendiği alanlar güzel genel olarak hoş birisi.
Beyninin sana sunduğu gökkuşağı şelalesinde keyfini sür.
Ne de olsa ileride bunlara gülüp geçeceksin.
Tabii, yanlış bir şey yapmazsan...

Beyninin sana sunduğu gökkuşağı şelalesinde keyfini sür.
Ne de olsa ileride bunlara gülüp geçeceksin.
Tabii, yanlış bir şey yapmazsan...
Hata yapmamak için özellikle dikkat ediyorum. En azından güzel bir anı olarak kalsın, utanç kaynağı bir anı olarak değil.
Beyler bu gün 4. defa rüyamda gördüm.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı