Beni arayan kıza sevgilim var demedim

773290

Femtopat
Bugün okuldan çıktım sevgilime yazdım daha öncesinde eve gittiğini söylemişti sonrasında otobüste olduğumu söyledim beni kayıtsız bir numara aradı kız. Sonrasında işte başlarda kulaklığımdan ses gitmedi alo alo dedi sonrasında alo dedim bana soru sorucağını söyledi bende defalarca müsait değilim dedim sonrasında ısrar etti bende sor dedim sonrasında nerede yaşadığımı sordu bende müsait değilim kapıyorum deyip yüzüne kapattım.

Sonra hemen aramayı SS attım sevgilime tanıyor musun bu numarayı diye. Sonrasında anlattım durumu. Sevgilim konuştun mu dedi başta bilmiyorum olayı. Sonrasında aradım otobusten inip sonrasında sevgilimin arkadaşlarıyla bana şaka yaptığını öğrendim meğerse beni denemiş. Ben sevgilim var demediğim için bana kızıyor ve çok trip atıyor ve ben müsait olsam konuşucağımı söylüyor hem de başta arkadaşıyla bana şaka yaptığını düşünmüştüm onu sevgilime söyledim.

Bana müsait olsan kapatmazdın konuşurdun gibi ya da arkadaşım olduğunu düşündüğün için bilerek kapattın sevgilim var demediğim için trip atıyor küstü. Konuşmuyor ama ne yapacağımı şaşırdım bir şey yapmadım bunlar oluyor.

İmkanın var ise sal gitsin bu kızı. Yaşlar kaç? Özellikle bu bir lise ilişkisi ise bu tepki hiç normal değil.

18-18

Kırılmış bana. Sevgilim olduğunu söylemediğim için sanırım. Nasıl onarabilirim kırılmasını seviyorum onu salamam.
Dediğim gibi mantıklı bir davranış değil yaptığı çok büyütmek gibi oturup etraflıca konuşalım falan deme. Ortalama ve nezih bir yerde yemek yemeyi teklif et. Buluşmaya seviyorsa çiçekle falan git. Daha sonrasında da güzel bir tatlı ısmarla. Ama kalkıp da yok sen haklısın ben haklıyım diyip olayı çözeyim derken büyütmeye gitmeyin. Olay zaten büyütmemesi gereken bir olay. Ayrılığı kafasına koymadığı sürece ayrılık olmaz tahminimce.

Dediğim gibi mantıklı bir davranış değil yaptığı çok büyütmek gibi oturup etraflıca konuşalım falan deme. Ortalama ve nezih bir yerde yemek yemeyi teklif et. Buluşmaya seviyorsa çiçekle falan git. Daha sonrasında da güzel bir tatlı ısmarla. Ama kalkıp da yok sen haklısın ben haklıyım deyip olayı çözeyim derken büyütmeye gitmeyin. Olay zaten büyütmemesi gereken bir olay. Ayrılığı kafasına koymadığı sürece ayrılık olmaz tahminimce.

Bir sorunum var uzak mesafe.

Nasıl yapacağım peki. Çok sevmesinden mi kaynaklı bu kadar bana gücenmesi trip atması.

Heralde ne sandın. İnsan sevmediği kişiyi umursar mı? Tam tersi seni sevdiği için buna daha çok kırılmış. Ne yapacaksın kızın üzerine atlayıp sevginle boğ demiyorum ama yaparsın ufak tefek romantik sürprizler ne bileyim iltifatlar falan.

İnsanın sevdiği kişi tarafından sevildiğini hissetmesi ve iltifatlar duyması kadar güzel şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı