Beni neden kimse sevmiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herhangi fazla genel ama şöyle diyeyim herkesin parasi vs için arkadaşlık edenler parasi bitsin o çocuk tek gezer siz sizin gibi paraya eşyaya bakmayanlarla dost ve sevgi besleyin.
Az ve öz olsun çok olması gereksiz oluyor.

Benim sorunum aslında liseden gelme. Lisedeyken çok çektim okula gitmek istemedim arkadaş çevremden dolayı. Hırsıza bile benzetildim :D şu an o söylediklerinin acısını çıkartıyorum ondan orası ayrı bir konu.
18

Eğer İç Anadolu'da yaşıyorsan gayet normal. Herkes her an birbirine girecek gibi.

Eğer İç Anadolu'da yaşıyorsan gayet normal. Herkes her an birbirine girecek gibi.
Hatay
Herhangi fazla genel ama şöyle diyeyim herkesin parasi vs için arkadaşlık edenler parasi bitsin o çocuk tek gezer siz sizin gibi paraya eşyaya bakmayanlarla dost ve sevgi besleyin.
Az ve öz olsun çok olması gereksiz oluyor.
Öyle biri bulamıyorum işte :)

Seni kiz falan sevmiyorsa bos ver kardes. Tek takilmak guzel vallahi.

Zaten gerçekten sizi siz olduğunuz için seven insan sayısı az olur. Bunlar gerçek dostlarınız, aileniz ve sevgiliniz şu sırf cinsel çekime kapılanlardan bahsetmiyorum olur. Bu insanları hemen bulamazsınız. Ben bile daha yeni buldum 😊 Zamanla öyle kişilerle karşılaşacaksınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı